Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgynevezett fiú barátok?

Úgynevezett fiú barátok?

Figyelt kérdés
Régebben jól kijöttem a fiúkkal és szeretem is az ellenkező neműek társaságát. Egy ideje viszont minden fiú "barátomról" fokozatosan kiderült, hogy gyengéd érzelmeket táplálnak irántam, én viszont nem. Nagyon rosszul érintett hogy megromlott a kapcsolatom velük és azóta mintha félnék a fiúktól, mert mindenbe beleképzelem hogy tetszem nekik és inkább menekülök. Pedig szerintem nagyon jó egy olyan igazi fiú barát. 16L

2021. szept. 6. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10#

Tizenévesekről van szó.

És egyiknek sincs párkapcsolata.

Egyébként ha nem kapná meg a barátnőjétől ami kell neki, akkor megrakta téged is.

2021. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10%

Egy nő sosem foglalt.

Bétáknak foglalt csak.

2021. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet barátság férfi és nő között.

És olyan is van hogy bár barátságnak indult de valamelyik fél romantikus érzéseket kezdett érezni a másik iránt.

Szerintem ez nem bűn, ez egy emberi dolog. Teljesen természetes.

Most az a kérdés hogy képes e ezek után is működnie a barátságnak.

Vajon a felek túl tudnak lépni ezen.

Feltételezve hogy viszonzatlan a szerelem.

2021. szept. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet jelentgetni, amit írok, attól még igazam van, hogy az idióták pontozzák le ok nélkül, amit írok. Rettenet, hogy mennyi barom véleményez itt. #10
2021. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!