Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm féltékeny rám?

A barátnőm féltékeny rám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy helyen dolgozom a barátnőmmel, meg annak a pasijával. A barátnőm azt hiszi, hogy megfogta az Isten lábát (duci és úgy gondolja, örülhet, hogy bárki szóba áll vele), ezért a fiú látványosan alázza mindig, amit viccnek tálal: gúnyosan humorizál a súlyán, a stílusán, mindenen. Nem is vállalja fel sehol, hogy ők egy pár, otthon be sem mutatta a 3 év alatt. Én nem mondhatom el a véleményem, akkor sem, ha sikerül a srác által megbántódnia, mert akkor rögtön kidumál utána a fiúval, aki előtte a sárba tiporta. A fickó velem kedves, van egy olyan érzésem, hogy ha valaki akarná vinni, nem lenne nehéz dolga. De én távolságot tartok, mégis én vagyok a szemét a szemében, úgy érzem. Legszívesebben végleg megszakítanám a kapcsolatot velük, de a munka miatt nem lehet.

2021. szept. 7. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na és ebből hogy jön az, hogy féltékeny rád a barátnőd?
2021. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja bocs a lényeget kihagytam, szóval mindig megjegyzéseket tesz, hogy a barátja amúgy biztos "megb.szna" meg hogy az ilyen alakúak illenének hozzá, mint én stb stb. Ha egy szót is beszélgetünk a sráccal vagy rám néz, már gáz van.
2021. szept. 7. 17:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Én férjnél vagyok amúgy, meg sosem tennék ilyet vele, ezért is nem értem ezt...
2021. szept. 7. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak nincs önbizalma
2021. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"duci és úgy gondolja, örülhet, hogy bárki szóba áll vele", ez a lényeg. Semmi önértékelése, önbizalma nincs, ráadásul a pasija is egy állat, aki csak kihasználja, megalázza, ő meg tűri, ahogy te is írtad.

Ha tényleg jó barátnőd és úgy látod, hogy el is tudnád érni nála, akkor mindenképp beszélj vele erről és próbáld rávenni arra, hogy szakítson, bár nagyon kellemetlen a helyzet, hogy mindannyian egy helyen dolgoztok, de hosszú távon csak rosszabb lesz a barátnődnek minden téren.

2021. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni arról, hogy ő jobbat érdemelne attól, hogy mindig belerúgnak, de hasztalan. Csak az jött ki, hogy én belerondítok abba, hogy "egy ilyen srác szóba áll velem". Így ezt feladtam lassan, de az igazán bántó, hogy ezt rajtam veri le. Hogy bezzeg en sportos vagyok meg "jobb alakom van" (próbálok tenni érte), "hidd el, biztos te is bejössz neki", ez mind szorongást okoz a melóban is.
2021. szept. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!