Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vigyek ajándékot az egyik...

Vigyek ajándékot az egyik barátnőm szüleinek/tesójának? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Most fogok először átmenni az egyik barátnőmhöz, és nem tudom, hogy illik-e vinni valamit. Az anyukájával már találkoztam, meg a tesójával is. Vigyek ajándékot valakinek, vagy nem szükséges?

2021. szept. 9. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ti ilyen helyzetben vittetek valamit?
2021. szept. 9. 14:45
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Vihetsz egy kis apróságot! Értékelni fogják, hisz ez olyan úriemberes!
2021. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha barát barátnő, és nincs semmi alkalom, akkor felesleges.
2021. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Anyukájának egy csokor virágot:)
2021. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, hogy fiú, vagy lány vagy-e, de mivel úgy írtad “egyik barátnőm” gondom nem a párodról van szó,így a virág stb szerintem túlzás. Ráadásul már találkoztál is néhányukkal, nem vagy számukra új személy, hogy jó első benyomást kelljen keltened. Ha szeretnél vinni, akkor senki nem tiltja meg, de nem illetlen az se, ha nem viszel semmit. Én mint lány, ha vinnék valamit a barátnőm családjához, maximum egy tálca süti lenne, vagy ilyesmi :)
2021. szept. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!