Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Facebok letiltás utáni felolda...

Facebok letiltás utáni feloldas mire jò ha nem akar akarja hogy kibéküljünk?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmről van szò,vagyis csak volt.Elég csùnyán összevesztünk,le is tiltott a facebokon mesengeren.Facebokon feloldott,de nem lehet ismerösnek jelölni.Mi értelme volt akkor feloldani facen,ha nem akar békülni?Szerintetek mennyi esely van a bekulesre?
2021. szept. 15. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha letiltasz valakit, az felkerül a tiltólistádra, és akkor ott mindig látni fogod a nevét, szóval csöbörből vödörbe kerülsz. Gyerekes dolog, de sokan nem látják ezt be.
2021. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem fogod látni a nevét, mivel nem nézegeted a Tiltott emberek listáját!

Én gyakorlatilag a listát is elfelejtem.

2021. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem nagyon.Kifejtenéd bővebben?
2021. szept. 15. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Tiltott személyek listája olyan, mint a szemetes! Nem turkálok a szemetesben!
2021. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ö mégis turkált,nem értem mire volt jò ez?Mármint a feloldás
2021. szept. 15. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert még ő sem döntötte el, hogy már ki akar e veled békülni.

De, mindenképpen jó jel!

2021. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó jel a francokat! Játszmázik, szívat magyarul. Volt bnőm ugyanezt csinálta, nárcisztikus, pökhendi. Nincs olyan, hogy félig megbocsájtok, vagy félig kibékülök. Az ilyet már én tiltom, és nem is oldom fel soha többet!
2021. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!