Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom mit csináljak?

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akit nagyon kedvelek,de néha nagyon.kimutatja hogy fontos vagyok neki.Jól esik,de néha sok.Emlitettem neki egyszer hogy nem kell kimutatni mert tudom.Egy ideje nem keresem a társaságát,ebből azt gondolta hogy vége a barátságunknak,és nem szép dolgokat irt,hogy én csak kihasználok mindenkit,köztük őt is,ami nem igaz.Tudom hogy neki is sokminden összejött és csak azért volt ilyen indulatos.Pròbálja helyrehozni de nem tudok reagalni rá semmit.Sok nekem higy igy ragaszkodik hozzám.Tiltsam le?
2021. szept. 19. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichológus jól jönne neked. csak egy érzéd így elsőre. más mély emveri kapcsolataid vannak?
2021. szept. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy pszichológusra van szükségem?Kèrdésedre a válasz,igen vannak,nem sok,de van egykét barátom.Csak ők nem zúdìtják rám az érzéseiket felém
2021. szept. 19. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Félsz az érzésektől. Szerintem fogalmad nincs mi az a barátság. Gyakorlatilag rázod le taktikákkal, mert keresi a társaságod ez elég gáz.
2021. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valòban félek az érzésektől,de megvan az oka.Mikor éveken keresztül csak kihasználtak,òvatos az ember.Tudom ez sem jò,de csak így tudom megvédeni magam.Ezért is nem engedek senkit közel magamhoz,ès fordítva.De ettől még fontos pár ember,és pròbálom ki is mutatni.De azzal nem tudok mit kezdeni ha valaki nagyon kimutatja nekem,jòl esik ettől függetlenül.
2021. szept. 21. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én értem, de erre az a megoldás, hogy letiltod, és elhagyod egy barátodat? Biztos meg van az okod rá, hogy félsz az érzésedtől, csak lehet hogy így meg akik fontos emberek lennének neked (nem tudom, hogy ő az e), kizárod az életedből.
2021. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nagyon is fontos,csak rosszul esik hogy azt gondolja hogy kihasználok mindenkit.És neki szüksége van rá hogy éreztessék felé hogy fontos.De nekem nem megy úgy ahogy szeretné.Igazad van a tiltás nem oldana meg semmit.
2021. szept. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!