Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom többször is eljátssza...

Haverom többször is eljátssza velem hogy 10percen belül elolvassa az üzenetem,aztán napokig nem válaszol. Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Más városban élünk és amúgy korábban is tök jól elbeszelgettunk egymással.

De amúgy sokszor megcsinálta hogy írok neki,aztán 10 perccel később elolvassa,de csak 4-5 nap múlva válaszol.


Vajon ez bunkóság hogy elolvassa hamar,de csak napokkal később válaszol?


2021. szept. 20. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy egyáltalán nem írogatsz neki.
2021. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
így történik az hogy idővel már eszed be se fog jutni.
2021. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem van olyan, h ir valaki, elolvasom, akkor nincs vmiert modom vagy idom visszairni, s utana elfelejtem. 😬

Vagy megirom az uzenetet, de elfelejtem elkuldeni, s mikor a valaszt varom esik le, h hat basszus el sem kuldtem. De esetleg mar kesobb ugyanaz nem is aktualis tobbe😬😂

2021. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj, várd meg amíg ők írnak neked. Ha tényleg haverok, akkor lehet, hogy 50 évet kell várnod.:)
2021. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is elképzelhető, hogy annyit írsz neki ami már sok. Ezzel próbál meg leszoktatni a sok üzenetírásról, mert tiltani nem akar.


Másik lehetőség az hogy a barátod nem szereti az írásos kommunikációt. Ha akar valamit akkor inkáb telefonon, szóban intézi el. Bevallom őszintén én is ilyen ember vagyok. Írásban nem gyakran "beszélek".

2021. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!