Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg baj hogy nincs celeb...

Tényleg baj hogy nincs celeb crushom? 2 barátnőm is ezzel cikiz..Kifejtem kicsit⬇️

Figyelt kérdés
Nekem nem jön be se celeb, se közeli ismerős, senki. A 2 legjobb barátnőmnek van crushja és ezzel hencegnek. De nem értem az miért jobb, hogy az egyiknek egy 58 éves színész jön be aki már bocsánat de majdnem a nagyapja lehetne, a másik barátnőmnek meg egy börtönbe lévő fiú aki alig huszonévesen elcseszte az életet mert még vezetni se tud! És akkor miért baj ha nekem nincs celeb crush? Ez tényleg probléma lenne?

2021. szept. 21. 21:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég fiatalok lehettek. Nekem utoljára 12 évesen volt celeb crushom, valódi meg soha. Sokak szerint baj, de őszintén ki nem szrja le? Nem erőltethetem, hogy tetszen valaki, ahogy te sem.
2021. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet ezzel hencegni? Ha egy híres színész a pasija megértem de arra, hogy egy olyan ember jön be neki aki még az ő létezéséről sem tud nem valami dicsőség vagy mittudomén mi.. .mit lehet ezzel hencegni vagy felvágni.. nnem eértem🤷‍♀️ kérdező nem veled van a baj
2021. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem baj.

De az sem baj ha van. Vagyis ha egyszer megtetszik akkor most mit csináljak. Persze nem kell betegesen rajongani meg nekiszentelni az egész életed.

Ha viszont tényleg csak divatból rajong vagy róla akar példát venni az már tényleg szánalmas(most a börtönös dologhoz mondom mert nekem is van celeb crushom pedig nem vagyok már 12 de ö egy nagyon jó ember és pozitívan változtam miatta szebbé teszi az életem nap mint nap:) ).

2021. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
79%
Velem is ugyan ez volt. Egy idő utána annyit csesztettek, hogy elkezdtem celebes fiúkat nézni a neten. És meg lett egy ami szimpi is volt meg helyes is. Bekövettem minden platformon és elkezdtem crusholni. De visszagondolva sztem elégé nagy hülyeség volt ennyire megszállotta lenni annak a srácnak. De szerintem mindenkinek volt egyszer egy celeb crusha max nem crushnak hívta🤷‍♀️
2021. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
13# Ki az?:)
2021. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem baj,de probléma.Kellene egy vezéregyenes! Egy zenész,akinek énekeled a dalait,egy színész,akinek tetszik a színészi játéka,egy sportoló,akinek tetszik a játéka stb.
2021. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Na végre!, örülök hogy sokak szerint nem baj:)
2021. szept. 21. 22:12
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Adom, hogy ilyen "barátaid" vannak, akik ezzel cikiznek, mert neked van eszed és nem folysz elérhetetlen emberek után. 🤦
2021. szept. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
49%

#15

Tom Holland

2021. szept. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%
19# Ő majd negyvenes éveiben lesz jó pasi, most még elég kölök kinézetű:)
2021. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!