Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátnőm...

Nemesfalvy kérdése:

Az egyik legjobb barátnőm vérig sértett! Mit tegyek? (folyt)

Figyelt kérdés

Na az egyik barátnőm egy celeb lánya,eleve nem felvételivel került be a suliba hanem mert a szülei"bevásárolták".Sokan pikkeltek rá emiatt,de én mindig is kedvesnek találtam.nem én vagyok a legjobb barátnője de mindig tőlem kér tanácsot stb.Mostanában elég sokszor megbántott,nem nagy dolgokkal,csak egy idő után nem jó érzés hogyha folyamatosan csesztetik!megkérdeztem a barátnőimet is,sajnos őket is megbántotta,ezért elhatároztuk,hogy beszélünk vele!Odamentünk hozzá,elmondta mindenki a panaszait,erre még neki állt feljebb egész nap,ő sírt mindenkinek hogy mi 5-en milyen parasztok vagyunk.ő amúgy elég vezéregyéniség,és én is,de én nem akarok lenyúlni tőle semmit stb.Én nagyon szeret(t)em, egész nap sajnáltam,hogy milyen sokszor van egyedül,ezért megkértem pár embert,hogy menjen odahozzá,pedig nekem kelett volna vérig sértve lenni!a legdurvább,hogy utána mindenkihez odament,kivéve engem és bocsánatot kért,utána kiment az öltözőböl visszarohant,mindenkit megölelt kivéve engem elköszönt mindenkitől h szia xy kivéve tőlem.utána a többi lány is nagyon meglepődött,hogy wtf?de az egyik barinőm utána ment megkérdezni hogy ez mivolt,erre ő aztmondta ,hogy ülyeségeken akadtam ki ,pedig tök értelmes dolgokon!Az a legrosszab hogy neki áll feljebb!


Én az a baj még mindig nagyon szeretem,de nehogy már én menjek oda hozzá! Vagy mégis?mit tegyek!Köszönöm annak aki végigolvasta!



2015. jún. 3. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Most eldől, hogy ki az igazi főnök köztetek. Ha behódolsz, akkor vesztettél, ha nem, marad a harag és a rossz viszony, mert a másik csaj tuti nem fog bocsánatot kérni semmiért.
2015. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén? Ez egy gazdag, elkényeztetett kis pitsa, aki nem képes elviselni a kritikát. Te elkövetted azt a hibát, hogy kritizáltad, még ha segítő szándékkal is: ezek a típusú emberek nem képesek különbséget tenni építő kritika és személyes támadás közt. Ő most besértődött, mert ő a hercegnő, aki tökéletes, te meg a talpnyalója, aki fellázadt. Ezt neki büntetnie kell, ezért csinálja, amit csinál. Alávetett helyzetben akar tartani, az legyezgeti a hiúságát. Tök jó fej vagy a leírtak alapján, de hidd el, ez az ember nem érdemli meg, neki nem barátok kellenek, hanem udvartartás olyanokból, akik körülrajongják és feltétel nélkül ünneplik őt. Egy ilyen emberrel úgyse lehet hosszú távon barátságot kötni, mert a barátságban van lent és fent - na ő a lent részét nem képes csinálni.

Hagyd.

2015. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hagyd lecsillapodni (bár nem írtad pontosan mikor történt az eset) Pár napig ne keresd.Aztán ha nem keres írj rá.Viszont azt tudd,hogy két vezér egyéniség vagy akár 2 behódoló személyiség nem nagyon fog kijönni egymással!! Versengés mindig meglesz.


Mondjuk az nem volt szép,hogy 5-en neki támadtatok,legalább kicsit eloszthattátok volna :D

2015. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,anyum is azt mondta ,hogy ne lássa rajtam hogy ez fájt nekem,mert akkor még boldogabb lesz!Örülök hogy szimpinek tartotok ha nem jön oda bocsáatot kérni nehogy már én menjek kinyalni a seggét!Köszönöm!!!!
2015. jún. 3. 21:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Így van, ne hunyászkodj meg! Ő lenne szerencsés, ha ilyen egyenes és rendes barátja lenne, de lehet, hogy erre nem fog rádöbbenni, és visszatérni hozzád. Ha így alakul, ne bánd, te cselekedtél helyesen.
2015. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen 3-as,én is éreztem hogy ez így nem kóser,de már mindenkinek tele volt a töke vele,muszáj volt cselekednünk!A vicces hogy azóta ilyen,mióta megjött neki:D Ezáltal most menőnek érzi magát h ő milyen nagylány!például leszarozta a kedvenc pólómat,és arról beszél,hogy a fiú aki tetszik,belé szerelmes!Pedig neki van már más fiúja csak egyszerre több pasival kavar!:/úgy sajnálom szegényeket!
2015. jún. 3. 21:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Neki csak a figyelem számít, amit kap, ebből veszi az önbizalmát. Persze ettől még az önbizalma igencsak gyenge lábakon áll, és sérülékeny. Csak úgy nem mondhatsz ellent egy ilyen embernek. Mármint persze, igazad volt, de nem csoda, hogy ő ezt nem fogadta jól. Neki az egész énképe akörül forog, hogy ő központi figura, az hogy egyszer csak valamit nem nyelnek le tőle, és ellentmondanak neki, a legnagyobb támadás, amit kaphat. Valójában szánalomraméltó helyzetben van, mert nagyon nagyon rossz így nekimenni az életnek. Sok rossz élmény fogja érni, mire megtanulja, hogy nem az ő hátsójából süt a nap.
2015. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a rossz hogy pár éve egy másik lány ugyanezt csinálta velem,ezek az emberek mindig engem találnak meg!
2015. jún. 3. 21:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert alapvetően kedves, elfogadó, nyitott vagy, aki jó hallgatóság, és könnyű rádtelepedni, hisz megadod a figyelmet, amire szükségük van. Ezerszer jobb, mint ilyen kis jó dolgában megveszett hercegnőcskének lenni!
2015. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
5-ös,neked is köszönöm halisten kellő önbizalommal lettem megaldva,és én is egyenes embernek tartom magam,mondjuk ez teényleg nem lehetett túl jó érzés hogy a legjobb barátnőid letámadnak!Várjatok...már megint elkezdtem sajnálni!mindig ezt csinálom!!AHHJ!köszönömk mindenkinek a tanácsot,kiváncsi vagyok mi lesz holnap!
2015. jún. 3. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!