Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg baj hogy nincs celeb...

Tényleg baj hogy nincs celeb crushom? 2 barátnőm is ezzel cikiz..Kifejtem kicsit⬇️

Figyelt kérdés
Nekem nem jön be se celeb, se közeli ismerős, senki. A 2 legjobb barátnőmnek van crushja és ezzel hencegnek. De nem értem az miért jobb, hogy az egyiknek egy 58 éves színész jön be aki már bocsánat de majdnem a nagyapja lehetne, a másik barátnőmnek meg egy börtönbe lévő fiú aki alig huszonévesen elcseszte az életet mert még vezetni se tud! És akkor miért baj ha nekem nincs celeb crush? Ez tényleg probléma lenne?

2021. szept. 21. 21:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

16-os, mivel se színész, se sportoló, se énekes/zenész nem akartam lenni soha, nem tudom, mégis mi haszna lett volna rajongani (pláne erőltetetten, mert magamtól nem érdekelt) valami elérhetetlen sztárért.

Az én példaképem mindig is a nagyapám volt, 6 nyelven beszélő, nagyon művelt ember volt, aki mélyszegénységből küzdötte fel magát szó szerint az akkori felső tízezerbe.

2021. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Nekem se tetszett soha egy celeb sem. Persze van amelyik jól néz ki, de egyeltalán nem ciki, sőt jó, ha olyan emberbe vagy szerelmes, akit tényleg ismersz. Mert az sem baj, ha egy celeb tetszik valakinek, de ő attól még, hogy mindenhol látja azt a celebet, nem fogja megismerni, mert a kamera előtt senki nem adja önmagát. Szóval szerintem egyeltalán nem baj, ha nem tetszik egy celeb sem 😊
2021. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
21-es! Az lehet,de csak érdemesebb valamilyen közismertebbet választani.Egy viszonylag szűk kör ismeri vagy ismerte a nagypapát,de ismerkedéskor csak jobb egy ismertebbre hivatkozni. 16-os vagyok.
2021. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy egyből magadban kell keresned a hibát, azt ilyenkor sokan elfelejtik, hogy nem vagyunk teljesen egyformák.


Nekem voltak olyan színésznők fiatalabb koromban, akik bejöttek, de az túlzás, hogy rajongtam volna értük. Egyszer-kétszer azért hokiztam rájuk, de ez olyan fiús dolog és megbocsájtható.

2021. okt. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!