Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez lenne a legjobb barátság?...

Ez lenne a legjobb barátság? Tényleg így kell viselkedni a másikkal? Nagyon elegem van.

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm, akivel úgy érzem nem is vagyunk igaz barátok. Semmit nem mondd el nekem, azt hogy van egy pasija csak most tudtam meg, miközben július óta együtt vannak, és egy sima barátnőjének akivel nem is beszélnek csak ritkán, annak meg elmondta, és mikor az a lány elmondta nekem akkor a legjobb barátnőm a fülem hallatára mondta hogy "de miért mondtad el neki?!" Most komolyan nekem nem mondd el semmit, pedig állítólag a legjobb barátnője vagyok? Osztálykiránduláson is ott hagyott engem a francba és elment másokhoz. Kezd nagyon elegem lenni, és ha vele erről beszélek, csak nevet. Mit kéne tennem?

2021. szept. 25. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Sz@rd telibe a csajt, foglalkozz másokkal, és majd ha ezt sérelmezi, nevesd ki.
2021. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak te gondolod úgy hogy ez a legjobb barát. Ő teljesen mást gondol. Ignoráld, és menj máshoz barátkozni.
2021. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a barátod. A barátsághoz két ember kell, oda-vissza kell működnie, ez egyértelműen nem működik. Sajnálom, tudom hogy nehéz elfogadni, de el kell. Nekem rosszabb véget értek az enyémek. Nem tudsz mit tenni, keress újakat, akik visszafele is elfogadnak barátjuknak, nem csak te őket.
2021. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Lehet eleget lógtál rajta. Nekem is van olyan haverom,, aki mindig rajtam lóg, és pár emberen kivül nincs barátja, az is felbasz (persze segítek, neki, és nem bunkózok, de sokszor felbasz).
2021. szept. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos tényleg nem barátság, keress másokat, barátkozz velük, vele pedig ne foglalkozz már. Tudom, hogy nehéz, de a hosszútávon így lesz a legjobb.
2021. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy iskolaskori taktikai baratsag volt, jelenleg az sem.
2021. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!