Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha jár az...

Mit csináljak ha jár az osztályomba egy cigány lány , és verekedni akár?

Figyelt kérdés

Ugye van egy osztályom és abba jött egy új lány , aki nem magyar , és az 1 napján mindenkinek beszólt minden félét például azt hogy "mit nézel te k***" mi van ? Viszket a lyukad?" Szóval egyre csúnyább a be szolásai.

Engem meg fenyegetett 2-szer is hogy délután 4-kor a suli ekkor vár és meg vér verni. Tesi óránk volt (műfüves) és akkor először elkezdett velem ordibálni , és Akkor olyan szinten el lökött hogy a padba elestem (mert ugye a műfüves pálya végén voltunk ahol volt kettő darab pad) .

Másnap megint fenyegetett, délután háromnegyed négykor mondta nekem és tesómnak hogy nem fog engem megverni, négykor kimentünk a suliból mentünk 2 -3 lépést, es futva jött ide hozzám , elkezdett üvöltözni hogy álicsam le magam, ne keménykedjek meg stb, és utána arrébb lökött engem és próbáltam meg akadályozni hogy békén üssön , de csak annal jobban folytatta,utott egyet az öklével a hasamba(még most is faj)✌️) utána megvert teljesen..... SZÓLTam EGY TANÁRNAK hogy megvert ES A TAnAR KiSERT TELJESEN HAZA, MERT, A sulitol 5 perce lakunk . Ez pénteken történt.

Mit csináljak hétfőn, hogy ne szóljon hozzám és ne verjen meg??????😳 Esetleg ne hogy még jobban elfajuljanak a dolgok.


2021. szept. 25. 19:57
1 2
 1/11 eznemlényeges ***** válasza:
100%

Ez egy elég nehéz helyzet. A legjobb megoldás az lenne, ha egyszerre több barátoddal is együtt mennél és ha kötözködni akar, akkor elveritek. Az a baj, hogy ettől vagy békén fog hagyni, vagy még jobban szivatni.

Nekem is volt hasonló élményem, suliban vissza vágni nem érdemes, mivel csak a te fejedet fogják leszedni a tanárok (legalábbis az én esetemben), és még neked kell majd bocsánatot kérned.

De ha már volt egy ilyen jó fej tanár, hogy elkísért, akkor vele beszélhetnél, ileltve akár közösen a szüleiddel, ha megint megtörténne ez. Illetve a tanárnak/szüleidnek az igazgatóval is kéne beszélnie. Nálunk 2 problémás fiú volt, akik hasonlókat műveltek, egy pár incidens után mindkettőt kirugták a suliból.


Sok kitartást, remélem minél gyorsabban megoldódik a dolog.

2021. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tudsz mit csinálni sajnos.Max annyit hogy ha van olyan jó barátod akit meg tudnál kérni hogy kísérjen haza mindig.Lehet akkor nem támadna rád mert gondolná hogy kettőtökkel nem bírna el.Úgyis csak 5 percre laksz a sulitól és nem olyan nagy kérés ez.Jobb volna ha fiú volna aki haza kísér.

Nonszensz hogy ilyenek vannak.Ha csinálja a botrányt ott sokáig akkor úgyis előbb vagy utóbb ki lesz onnan rúgva.Egyébként vannak ilyen eszelős emberek szép számban.Kinézett magának téged hogy veled fog kötekedni.

Nem irigyellek.Ne szólj hozzá.Mindig legyél társaságban tehát ne egyedül és akkor hátha leszáll rólad mert gondolom a társaság tagjai csak megvédenének.nem?


Nem irigyellek

2021. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid? Menjetek az igazgatóhoz, ha nem történik semmi, rendőrség.
2021. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Fölösleges szólni az igazgatónak, mert csak téged fog lecseszni.

A rendőröknek is fölösleges szólni.

Ezt nektek kell elintézni.

2021. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szülökkel megbeszélni, lépni az iskola felé is h beszélgessenek el azzal a lénnyel, ha ez nem megy akkor rendőrséget bevonni

nálunk is volt hasonlo csak ott fiu volt a cigány és egy haveromat pécézte ki és akarta összeverni meg hasonlok, rendőrségi ügy lett aztán a cigó leszált róla

2021. szept. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi eset a c csaj. Nem is lenne szabad emberek koze kiengedni.
2021. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Mondd meg neki hogy neked semmi bajod nincs vele és nem akarsz neki rosszat békén fogod hagyni cserébe ő se bántson. Esetleg ha ezután sem áll le megpróbálhatod bekamuzni hogy ha nem áll le akkor suli után 4 kor a te skinhead haverjaid fogják őt lerendezni és azt valszeg nem szeretné.
2021. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es az ilyen bolondokat ez nem hatja meg

Mondaná neki hogy akkor lássuk a skinhead-eket.Nem olyan hülye az a csaj csak primitív kultúrálatlan

Rossz ötlet fenyegetni nehogy a rokonait ráuszítsa a kérdezőre mert ezek képesek bármire

Ne is álljon vele szóba mert nem lehet egy ilyennel értelmesen beszélni mert nem érti

Kinézte magának a kérdezőt és ennyi

Az a megoldás ha mindig valakivel van

Haza kísérni sem ártana

Úgyis ki lesz rúgva onnan az az eszetlen

Rendőrségi ügy is lehet belőle ha nem száll le róla vagy komolyabban elfajul a dolog

2021. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ez egy elég nehéz helyzet. A legjobb megoldás az lenne, ha egyszerre több barátoddal is együtt mennél és ha kötözködni akar, akkor elveritek. Az a baj, hogy ettől vagy békén fog hagyni, vagy még jobban szivatni."


Na na azért ilyet ne mondj mert ez után jönne a 40 fős család a 100 fős baráti társaság és csókolom ezek képesek felgyújtani más házát

2021. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azóta is ver?
2021. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!