Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a "barátnőm"?

Miért ilyen a "barátnőm"?

Figyelt kérdés

Tavaly halt meg az anyukája, azóta se dolgozta fel amit meg is értek.

De ha szóba jön anyukám, akkor egyből ledirigál hogy neki ez rosszul esik. Már többször előfordult hogy még nekem volt lelkiismeret furdalásom, mert véletlen kimondtam az anya szót.

Sokszor van hogy hív magához, ha pedig közbejön nekem valami, lemondom simán lehord a sárga földig. Ha én elmondok neki valami jó hírt magammal kapcsolatban, őt nem érdekli ne mondjam. Sajnos osztálytársak vagyunk.


2021. szept. 27. 19:10
 1/4 eznemlényeges ***** válasza:
100%

Nem lehet örökké a "meghalt az anyukám" dumával midnent felülírni, még ha ez bunkóságnak is hangzik. A világ megy tovább, neki is el kell fogadnia ezt, de legalább nem a környezetére ráerőltetni.

Szerintem beszélj vele, hogy neked ezek milyen rosszul esnek, hátha magához tér. Ha meg nem, akkor nincs vele mit csinálni, vagy továbbra is elviseled, vagy ameddig helyre nem jön, addig próbálod minimalizálni vele a kontaktust.

2021. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak kellék vagy neki, hajtsd el.
2021. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez mar hajaz a #metoo mozgalmat meglovagolok kepzelt traumaira, par hetes vetelest gyerekhalalnak beallitasra.

Nem, az anya halala nem bagatellizalhato el. Ha magaba zuhant lenne, felrevonulna, elhinnem. Ez a magatartas urugynek tunik viszont egy alapvetoen kellemetlen termeszetu embertol.

2021. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én kerek perec megmondtam neki hogy nem érdekel hogy meghalt az anyja.
2021. okt. 5. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!