Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondhatnám el a Luca-őr...

Hogyan mondhatnám el a Luca-őrült barátnőmnek hogy én nem szeretem azt a mesét?

Figyelt kérdés
Nemis tudom mikor jött ki ez a Luca című mesefilm és ugye mindenki azt mondja hogy Luca és Alberto gay benne. A barátnőm egyszer kitalálta hogy nézzük meg együtt a mesét. Meg is néztük, jó volt meg minden, aztán kitalálta hogy nézzük meg mégegyszer. Már vagy ötször láttam miatta és már elegem van belőle. Még inside jokeokat is kitalált nekünk a mesével kapcsolatban és már túlságosan shippeli Luca-t és Alberto-t én meg bele fogok őrülni. Amikor elindul a meséből az elején lévő zene, a barátnőm ott őrül meg helyben és 0/24-be a meséről beszél. Mégis hogyan kéne elmondanok neki hogy konkrétan megútáltatta velem az egészet anélkül hogy megsérteném?
2021. okt. 2. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mi a f@sz ez a mese?
2021. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szarj a cipőjébe és fogd a macskára.
2021. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mijafax. Há' mondd meg neki és kész.
2021. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad elmondani, mert lex Luca syndrómát fog kapni. Az azt jelenti, hogy a nap folyamán néhányszor arcon szökdel. Csúnya lesz az arca.
2021. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjad neki jó hangosan: Silencio, Bruno!

És Luca és Alberto nem gay hanem barátok. Gyerekek. És egy lánnyal is összebarátkoztak.

2021. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Mi a phasz ez, reklám??? Senki nem ismeri azt a mesét, ide 18 éven felül lehet csak és kizárólag regelni, szóval takarodj innen, mert ha anyu meglátja....
2021. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

túlságosan shippeli

inside jokeokat is kitalált

Luca és Alberto gay benne

Most ezeket légyszi magyarul és ne half magyar, half angolul írj,mert érthetetlen.


Amúgy 25 vagyok és igen én is láttam kb 2x


Mond meg neki,hogy hagyja abba.

Ha tovább csinálja fogod magad aztán hazamész,nem írsz neki vissza nem veszed fel a telefont.

2021. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..



Most valamiért erről te jutottál eszembe

2021. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy maga az alkotó közölte, hogy NEM gay a két karakter! Egyébként meg szólj rá, hogy te nem nyúlsz magadhoz a mese miatt, jó volt, szép volt, aranyos volt, de ennyi.
2021. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!