Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem képes visszaírni a...

Miért nem képes visszaírni a haverom?

Figyelt kérdés

Ha írok neki 5 percen belül látom hogy látta de nem ír vissza.

Ha viszont ő akar valamit akkor keres, felhív hogy küldjem el neki a házit stb.


miért van ez mit csináljak?



2021. okt. 2. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Lehet, hogy csak kihasznál.


Nekem már nem sok barátom van(régebben sok volt), de legalább az az 1-2 nem használ ki, és nem beszél ki a hátam mögött. Nem érdekelnek már a felszínes barátságok. És úgy alapból nehezen nyílok meg már bárkinek a sok rosszindulatú ember miatt.

Az olyanok, akik engem lesz@rtak ha baj volt, vagy ha nekem kellett valami. Ha beszéltem látszott, hogy nem nagyon érdekli a mondandóm, de az övé mindig fontos volt. Energiavámpírok az ilyenek.


De persze ha nekik kellettem valamiért, akkor elvárták, hogy azonnal ugorjak. Nem mondtam én semmi bantót, csak szép lassan lekoptattam őket. Általában megkérdezték, hogy "haragszol"? Nem. (Így nincs is belőle probléma, lelkifurdalás stb.) Elkezdem az ilyenekkel kevesebbet beszélni, rövidebb beszélgetések, alig válaszoltam vissza ha kerestek.


Ha úgy érzed kihasznál és energiavámpírkodik, akkor kerüld a társaságát.

2021. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leckéztesd meg. Pl. jó, küldöm a leckét este, most nem vagyok otthon. Most le kell tenned :D De csak ha hív. Ha ír, akkor ne vedd figyelembe.
2021. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Valoszinuleg csak szimplan nem erdekli semmi sem

:D

2021. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az 1-esnek igaza van, ezeket le kell koptatni finoman, de határozottan. Nem kell megbántani, csak kifogásokat kell gyártani.


Nekem is volt ilyen ismerősöm, aztán mindig toltam, hogy "persze, majd visszahívom, most nem érek rá" stb.. Előbb-utóbb elmaradozott, most pedig már szabad vagyok. :o)

2021. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!