Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság ez egyáltalán?

Barátság ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Hogy is fogalmazam van a legjobb barátnőm. És ő mindig csak akkor keres mikor akkar valamit. Meg mindig meghivatja magát minden hova, amit én fizetek.De mikor én megyek vala hova akkor mondja h adjam vissza. Egyszer mondam neki h fizese vissza akkor végig sértőd rajta. (Nem vág fölthöz egy mozi jegy vagy egy meki árra. Csak kiváncsi voltam h mit mond). Meg mikor kérek segitséget a tanulásban akkor elkezd piszkálni h hülye vagyok mert miért nem megy. Meg a saját szüli napomat kezte el fikázni h unalmas.

2021. okt. 7. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég gyanus hogy csak kihasznál, akkor "előrent" a zsebéből, amikor kellesz neki, de amúgy tojik a fejedre.
2021. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*semmibevesz gyakorlatilag szerintem
2021. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen barátom. Sőt, ha belegondolok, csak ilyen barátaim voltak.

Mindig mindent én fizettem, mert az én apám volt a nagyvállalkozó, tudták sok a zsebpénzem.

2021. okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé sanszos, hogy csak kihasznál. Ilyen barátnál még a magány is jobb hosszútávon.
2021. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!