Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egyedül vagy, nincs barátod...

Ha egyedül vagy, nincs barátod, hogyan éled meg az egyedüllétet? Mi az, ami miatt vajon egyedül vagy? Próbálkozol ellene tenni, hogyan teszed? F/36, Budapest

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alapból gondot okoz, de a covid előtt sikerült kiépíteni mindenhol egy kis laza hálót (munka, hobbi, "egyéb barátok"). Ez összeomlott a covid alatt, de nem a covid miatt. Mindenki megmutatta, hogy mennyit ér, amikor nehéz helyzetbe kerültem . Már nem akarok velük lenni.
2021. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyre jobban beletörődtem. Annyira nem rossz, ha belegondolsz; nem kell senkinek megfelelned, oda mész, ahova akarsz, nem kell félned, hogy mikor csapnak be vagy hagynak el. Extrém módon érzékeny vagyok, szóval könnyen lehet engem szomorúvá tenni, de ugyan így boldoggá is.

Semmi kedvem új embereket megismerni, időpazarlásnak gondolom, mert 99%-ukkal nem jövök ki jól. Lányként, minden egyes lány ismerősöm valamilyen módon bántott (legfőképp anyám), szóval lassan irtózom tőlük. Fiúkkal könnyebben menne a haverkodás, ha nem lennék zárkózott. Általános suliban még jól éreztem magam egy kicsi társaságban, de azután egyre több negatív dolgok értek. 2019./2020./2021. katasztrófális volt:D Kb itt lettem totálisan egyedül az életben. Csak magamra tudok már számítani (ezt vegyétek bármilyen értelemben).


Lassan 20 leszek, ha érdekel valakit.

2021. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!