Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátkereső csoportban...

Egy barátkereső csoportban ráírtam egy számomra szimpatikus srácra. Írtam neki, hogy amennyiben nyitott rá, szívesen barátkozom, ismerkedem. Nem sokra rá, kínált találkozási lehetőséget, mellyel éltem is. Érdekel? Olvasd tovább!

Figyelt kérdés

A beszélgetés jól sikerült, visszajelzése alapján, élvezte a beszélgetést.


Kérdezte a végén, hogy "hogyhogy ráesett a választásom, van-e barátnőm, illetve, egyedül lakom-e?"


Szerintetek ez miért érdekelte Őt?


Azóta már több programra (pl.: kirándulás) is meghívott, melyen örömmel részt vettem.


Eleinte kevésbé szólított a keresztnevemen. Az utóbbi kirándulás óta már észrevehetően szólít így.


Utoljára, szokatlan módon, Gáborkámnak szólított.


Ennek van jelentősége szerintetek? (A megszólítás kapcsán)


Amúgy a programszervezéseit tekintve szerintem egyedülálló, esetleges barátnőjéről eddig nem tett említést.


Köszönöm a válaszokat.


Gábor 32/F



2021. okt. 9. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Meleg.
2021. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szimpatikus lennék neki? Szokatlan volt számomra.
2021. okt. 9. 22:47
 3/5 anonim válasza:
lehet te látens homár vagy
2021. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vele kapcsolatban tettem fel a kérdést.
2021. okt. 13. 17:48
 5/5 Honorius ***** válasza:
Véleményem szerint, ha bejön neked beszélj róla erről. Az lesz a biztos.
2021. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!