Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Direkt csinálja ezt?

Direkt csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Egy ismim kitöröt az ismerősei közül,ami rosszul esett.Néha kiváncsiságbòl meg szoktam kukkolni miket oszt meg.Elég érdekes hogy van amit nyilvánosan oszt meg pl posztokat de van amit csak az ismijei láthatnak.Néha úgy érzem hogy megbánta hogy kitõrölt mert sokáig csak az ismerősei láthatták a megosztásait.Van ennek jelentősège hogy néha nyilvánosan oszt meg dolgokat?Van úgy hogy a gúnyos posztok nekem szòlnak úgy érzem.
2021. okt. 10. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy becsapos rejtveny, es en vagyok az elso megfejto? A nem publikus megosztasokrol azt sem latod, hogy vannak. Miert nem igazi kerdest irsz ki?
2021. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tesòm az ismerőse és onnan tudom hogy van amit nyilvánosan oszt meg ès van amit csak az ismerősei látják
2021. okt. 10. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a beteges kíváncsiságod miatt törölt...
2021. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Okoska,fogalmad sincs semmiről.

Nem vagyok betegesen kiváncsi,és nem azért törölt

2021. okt. 10. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ám, csak folyamatosan csekkolod, amit meg nem látsz azt mással csekkoltatod, tényleg tök normális :D
2021. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!