Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm direkt...

A legjobb barátnőm direkt csinálja?

Figyelt kérdés

Ha valakivel vagyok féltékeny rá..vagy ha irogatok valakivel akkor is szóval mindig.

Azt mondta most 2 o.társamra az de próbál megváltozni és ahogy veszem észre el akarja őket venni tőlem.

Egyre többet van velük és van egy közös személy aki ha szóba kerül ugye valami viccet mondunk rá..

Erre már ő is követi Instagramon meg utánozza a viselkedésemet..

Néha annyira elvannak hogy le vagyok sz.rva

Mit csináljak? :(

Koszonom


2016. máj. 11. 21:19
 1/3 anonim válasza:
NE hagyd magad kiközösíteni! Lehet azt érzi, hogy nem vagy vele annyit és ezért elakarja venni a barátnőid, hogy ne maradjon egyedül. Legyetek többet együtt.
2016. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egész nap vele vagyok..

3-4 éve vagyunk BFF-ek és most kezdem azt érezni hogy nem vagyok a kutyája.

Mert szeretnék mással is lenni,egyre durvább dolgokat csinál és szinte mar gyulolom

2016. máj. 11. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte. Mondd el, hogy szeretnél másokkal is lenni akár úgy is, hogy ő is ott van, de néha úgy is, hogy ő nincs ott. A legjobb barátnők sincsenek teljesen egymáshoz kötve. Az, aki nem hagyja, hogy legyen tőle külön életed: nem szeret. Élősködik rajtad, elszívja az idődet, energiáidat. Ne hagyd. Ugyanakkor legyél vele őszinte. Beszéld meg. Utána amit megígér tartasd be vele. Amit pedig Te mondasz szintén tartsd be. Ha azt mondod, hogy csak heti 5 napot találkoztok és ő ki tudja könyörögni a 6. napot is akkor megint és még jobban rád fog telepedni. Állj ki magadért. Magadnak Te vagy a legfontosabb és egyetlen ember miatt nem veszíthetsz el sok másikat. Ha így marad később egy ilyen fiút fogsz kifogni és egész életedben mindig valaki Rád fog telepedni.
2016. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!