Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan(vagy ne)próbáljam...

Hogyan(vagy ne)próbáljam visszaszerezni a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés

Óvoda óta a legjobb barátom(most 9.es vagyok).

Nagyon nagyon szoros volt a kapcsolatunk.Több ezer km-t bicikliztünk,együtt készültünk kismotor jogsira,minden éjjel xboxoztunk volt hogy hajnal 3-ig is.És júliusban csak úgy egyik napról a másikra két idegenné váltunk.De én ugyanúgy vártam minden napot hogy mit csinálunk.Elég sértődékeny,de soha nem piszkáltam mert tudtam hogy nem szereti.Egy pár napig hagytam,gondoltam biztos csak nincs kedve vagy ilyesmi.De pár hét után kezdett kicsit érdekessé válni.Írkáltam neki de mindig terelte a témát meg nem beszélt velem.Rajta kívül nem volt senkim.Így október közepén kezdek kicsit magányos lenni.



2021. okt. 13. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Külön suliba jártok?
2021. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most igen,de általánosba nem
2021. okt. 13. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

En akkor jartam hasonlo cipoben, amikor az akkori barataim uj tarsasagba kerultek es feltetelezem, hogy ott volt bennuk egy megfelelesi kenyszer, engem meg gaznak tartottak azok elott akiknel be akartak vagodni, szoval offoltak.


Hidd el, nem kar az olyan emberekert, akik valami okbol nem kivancsiak rad, fiatal vagy meg es kb. ebben a korban jonnek-mennek a legtobben az eletedbol.

2021. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.Hát akkor nem hajtom magam többet ezen.Biztos volt rá oka hogy 6 év után így döntött.De egy barátsághoz 2 fél kel,de ha az egyik nem akarja akkor nincs mit tenni.
2021. okt. 13. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Valamikor egy csajozás miatt is képesek dobni az embert 7év után. Vagy én dobom, mert ha akkor nem foglalkozik velem akkor az nem barátság
2021. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes amikor az ember új suliba kerül. Szerezz újakat, fiatal vagy. Anno én is egy barátomat tudtam megtartani a régi suliból, sajna már nincs velem. Tovább kell lépni, ez van.
2021. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!