Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnál ha a barátod...

Mit szólnál ha a barátod mindent veled akarna kifizettetni?

Figyelt kérdés

Hozott nekem ajándékba cukrot'ő mondta hogy szivesen hoz de meg sem kerdezett rola hogy megfelel e az ár csak utolag mondta hogy drága volt es utalt rá hogy fizessem ki


Nos'multkor egyutt ettunk valahol es en fizettem az ő részét es igergette hogy majd visszaadja,nem lett belole semmi


Ezek utan meg a cukor árát is el akarja kerni


Te mit mondanál neki?


2021. okt. 14. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Hogy pucolja meg a krumplit.
2021. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ajándékba hozta, vagy kérted? Az, hogy azt mondta szívesen hoz, az nálam egyértelműen azt jelenti, hogy nem ő kezdeményezte.

Nyilván az ebédje árával tartozik.

2021. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Szar evő paraszt ezt mondanám neki.
2021. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
szia, szerintem fejezzük be.
2021. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki felajánl nekem valamit, hogy hoz, és nem egyeztetünk, hogy milyen árban, akkor két eset van: oké hozz (és elfogadok akármilyen árat), vagy nem, hagyd, nem kell. Vagy, egyeztetünk, hogy mekkora értékhatárig hozhat, és ha hoz, és túllépi, szar ügy neki.

A Te esetedben elfogadottnak tűnik a bármilyen érték, ha nem egyeztettél vele előtte. Tehát mondjuk, kifizeted. Persze tudod, hogy többet soha.

"Nos'multkor egyutt ettunk valahol es en fizettem az ő részét es igergette hogy majd visszaadja" - na, ilyen se lenne többet. Add meg neki, amit kér, és felejtős vele minden a jövőben, ezen a téren.

2021. okt. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Ismerek ilyen házaspárt.

Amikor még együtt jártak a lány fizette neki még a buszjegy árát is, hogy a randira eljusson + az ebédet + fagyit + panziót és talán még az óvszert is stb.

Ismerem a pasit egy igazi xarevő.

Na de a lényeg az hogy jelenleg már 17 éve házasok. :D

Van ilyen is. :P

2021. okt. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Katona Dius ***** válasza:
83%

Ha kölscönös lenne, mármint hol egyikőtök fizet, hol másikótok, azt moondom teljesen oké. Ha folyton veled fizettetne, akkor nagyon nem oké.

Amikor mi randiztunk a férjemmel, vagy ő fizetett, vagy közösen, de azt sose hagyta, hogy csak én. Amióta összeházasodtunk és közös kasszán vagyunk, azóta úgy megy, hogy megkapja a fizuját, azt ideadja, mert ő nem szeret pénzzel foglalkozni. Kivesz magának egy kis költőpénzt, és onnantól mindent én fizetek, ugye a közös pénzből, mert nálam van mindkettőnk fizetése. Ha kis dolgot kell venni, ott van nála mindig valamennyi pénz, ha nagyot akkot úgyis megbeszéljük előre és együtt vesszük meg.

2021. okt. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi jó nem sül ki. Egyszer elég volt nekem ilyen kapcsolat. Nem az ő pénze kell, de legyen már fair. Nem akarnék járni vele.
2021. okt. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!