Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha posztolom az autóimat az...

Ha posztolom az autóimat az miért bekepzeltseg?

Figyelt kérdés
Van 3 autóm és a facebookra kiteszem és a haverom azt mondta hogy ez beképzeltség
2021. okt. 15. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyes emberek szemében beképzeltség, mások szemében pedig egyszerű életstílus.


Ha a haveroddal nem azonos az értékrended, akkor nem sokáig lesztek azok. Én sem szeretem a magamutogató embereket például, de nem fogom neked megmondani, hogy mi a gond ezzel, ha te úgyis így szeretsz élni.

2021. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem fura, hogy valaki ennyire önként mutogatja publikusan, hogy milyen tárgyakat birtokol.
2021. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig elkápráztat, amikor felnőtt emberek posztolgatnak a mindennapjaikról, ami nem mellesleg senkit nem érdekel.


Mit evett a gyerek, mekkorát rakott a pelenkába, milyen pózban alszik a macska, mit zabált aznap, hol nyaral, kivel bulizik és milyen kocsija van.

2021. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
én is autókat posztolok főleg, akinek nem tetszik bekap6ja. Engem sem érdekel senki kölke mégis a képembe nyomják on- és offline egyaránt.
2021. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt bírom, hogy mindig elmondják, hogy senkit nem érdekel, de mégis mindenki rajta pörög :D
2021. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy én totál úgy vagyok vele, ha nem tetszik valakinek, az ne nézze.


Ilyen alapon soha senki ne posztoljon semmit mert az vagy irigységet keltő, vagy sértő, vagy unalmas, vagy csak senkit nem érdekel.


Én a túrázásaimról, kirándulásaimról teszek fel képeket, meg is kapom, hogy én mindig mennyire ráérek, csak mert 2 hetente elmegyek 1 napot.


Van ismerősöm nagy világjáró és tesz fel képeket, beszámolókat. Rengeteg embernek adott már ihletet és rengeteg ember kiírta, hogy örül, hogy láthatja más szemével a világot. Közben meg nyilván ott vannak a "sötétek" is akik leszólják hogy mennyi pénze van, mennyire ráér 45-50 évesen, és megmondja neki valami kommenthuszár, hogy neki ha fizetnének se menne oda :D

2021. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!