Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kell így viselkedni egy...

Miért kell így viselkedni egy felnőtt embernek?

Figyelt kérdés
Nyáron összevesztem az egyik legjobb barátnőmmel,gyerekesen viselkedtem tudom,mert olyat véltem neki irni amivel megbánthatom,mégha nem is úgy gondoltam.Azt hozzáteszem ez azért volt mert úgy éreztem nem őszinte velem és kihasznál.Többen azt írjátok majd miért kerestem többször,amit zaklatásnak gondolt.Pedig csak bocsánatot kértem tőle ès meg szerettem volna beszélni vele.Ha már nem lehetünk barátok akkor legalább maradjon meg valamilyen szinten egy ismerős viszony.Mivel engem nyáron letiltott a párom mesengeréről írtam meg neki,erre a reakciò kitörölte őt is és a 2 lányomat is ès tiltotta őket is. Normális reakciò ez?
2021. okt. 17. 07:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Igen, meg lehet érteni a barátnőd részéről is a dolgot.
2021. okt. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Azt hittem, egy tini írta ki ezt, aztán kiderül a végén, hogy egy felnőtt nő két nagy gyerekkel... Figyelj, legalább 35-40 évesnek kell lenned, ha a lányaidnak is Messengerük van, ebben az életkorban már mindenki sokkal nehezebben felejt vagy bocsát meg. Mást nem tehetsz, mint hogy hagyd békén, nem kíváncsi rád sajnos.
2021. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Békén is hagyom ezek után,a lányokat nem kellet volna belekeverni.Annyira nem süllyedtem volna le hogy az övékéről is írjak neki.Én is sokminden téren keresztül mentem barátság terén is,túl jò szivem van,ès ő ezt tudja.Mégis eltelt pár hònap ès tovább tudtam volna folytatni mert azt hittem igaz barátom volt,akik meg tudnak bocsájtani.De én éreztem jòl hogy nem teljesen őszinte.De azért a lányokat nem kellett volna tiltani. Ök nem tehetnek semmiről.De itt látszik hogy önző,meg irhatta volna,bocsi megprobaltuk,nem müködött.De ő inkább a rövidebb utat választotta.
2021. okt. 17. 08:12
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Miért zaklatod, ha egyértelműen jelezte hogy nem akar kapcsolatba lépni veled semmilyen szinten? Érthető a reakciója. Nyilván az összes családtagod messengeréről zaklattad volna előbb-utóbb.

Én is ezt tettem volna.

Tök normális reakció volt a részéről. A helyedben magamba néznék és elgondolkodnék.

2021. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

#4

Nem az a baj hogy vannak barátai, hanem hogy így reagál arra, ha valaki már nem akar vele foglalkozni.

Tanulj meg szöveget értelmezni, mielőtt lebunkózol valakit

(1. voltam)

2021. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5 ös,képzeld magamba nézek,és minden nap tükörbe tudok nézni.Sok mindenen keresztül ment én ott voltam neki mindig!Nekem családom van,de mindig szakitottam rá időt.Egyet kértem tőle,őszinteséget!!!Szerinted egy felnőtt nőtől normális ha van egy barátnő aki teljes odaadással támogatta biztatta,és csak úgy szò nélkül kilép egy barátságbòl?!Ès nem zaklattam volna a gyermekeim mesengerèről,nem süllyednék le arra a szintre
2021. okt. 17. 08:57
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Már látom miért tiltott le.. gondolom ezt a stílust nyomtad neki is, több messenger fiókról. Teljesen érthető.

Tényleg nem érzed a problémád?!

Költői kérdés....

2021. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de tudom hogy hibáztam hogy többször ráírtam.Vannak hibáim ,emberből vagyok.Semmi magyarázkodást nem kértem tőle.Szerinted mi az én problémám ha ennyire okos vagy?
2021. okt. 17. 09:23
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Látom még mindig nem érted. Az öntudatod az eget verdesi, értelmező képesség nélkül. A "barátnőd" letiltott mert NEM AKAR VELED SEMMILYEN KONTAKTOT.

Ennyi. Pont. Nem érdekli a magyarázkodásod, az indokaid, SEMMI!

Az hogy mégis írogattál neki más messengeréről azzal magadat minősítetted.

TELJESEN NORMÁLIS hogy a komplett családot tiltotta mert NEM AKAR VELED SEMMILYEN KONTAKTOT tartani.

Kérlek értsd megakkor is ha nehéz.

A stílusod miatt értem a tiltást, és ha hiszed ha nem mindenki ezt tette volna.

De ezt sem fogod érteni már látom.... kár a betűért.

2021. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj már, felnőtt ember vagy. Fogadd el, ha valaki nem akar veled kapcsolatban lenni. Természetes, hogy rosszul esik, de ilyenkor magadban el kell gyászolni, és utána el kell engedni.

Teljesen mindegy, itt kinek van igaza. A maga szempontjából nyilván neki, szerinted meg neked. De akármi is van a háttérben, nem kötelezheted arra, hogy a továbbiakban barátkozzon veled, ha egyszer nem akar.

Egyébként ez a "nem őszinte velem, és csak kihasznál" tipikus önsajnáltató, vérszívó szöveg, az "én túl jó vagyok" meg pláne. Az ilyen elől mindenki menekül, nem csodálom, hogy elege lett belőled.

2021. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!