Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kell így viselkedni egy...

Miért kell így viselkedni egy felnőtt embernek?

Figyelt kérdés
Nyáron összevesztem az egyik legjobb barátnőmmel,gyerekesen viselkedtem tudom,mert olyat véltem neki irni amivel megbánthatom,mégha nem is úgy gondoltam.Azt hozzáteszem ez azért volt mert úgy éreztem nem őszinte velem és kihasznál.Többen azt írjátok majd miért kerestem többször,amit zaklatásnak gondolt.Pedig csak bocsánatot kértem tőle ès meg szerettem volna beszélni vele.Ha már nem lehetünk barátok akkor legalább maradjon meg valamilyen szinten egy ismerős viszony.Mivel engem nyáron letiltott a párom mesengeréről írtam meg neki,erre a reakciò kitörölte őt is és a 2 lányomat is ès tiltotta őket is. Normális reakciò ez?
2021. okt. 17. 07:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászòlásokat!Azt hogy jò szivem van ezt ő mondta.Én is mondhattam volna hogy besokaltam tőle,mikor rámzuditotta a csaladi es munkahelyi gondjait,de nem tettem.Addig voltam jo neki mig ossze nem jott neki az alom munka.Elfogadom a donteset,de az utolso level inkabb arrol szolt hogy nem szeretnek haragba lenni vele,nem akartam a baratsagot felmelegiteni,nem ez volt a cel.De igen ,a tiltasok is egyfajta valasz.
2021. okt. 17. 09:53
 12/18 A kérdező kommentje:
10 es kepzeld nincs szoveg ertelmezesi gondjaim.De a hozzasolasod meg teged minosit.Nem azert irtam hogy engem vedjen barki is,csak kivancsi voltam mas velemenyere akiket nem ismerek.Szep napot!
2021. okt. 17. 10:05
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

#13 Kérdező, kaptál véleményt. De a stílusod látva nem csoda ami történt.

Valószínűleg nem a barátnőddel volt a gond.

Szép napot! 😊

2021. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A te stilusod se semmi😃
2021. okt. 17. 10:45
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Nem zaklattad volna a gyerekeid messengeréről, de azért tudod, hogy azok is tiltva vannak.


Engedd el a dolgot.

2021. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%
Hát az a "baj", hogy a teljes sztorit nem ismerjük. Lehet hogy érthető lenne ez a viselkedés a részéről. De ha te nem tettél olyan dolgot, hát akkor... franc érti az embereket. :D
2021. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16 os ,nem irtam a gyerekeim mesengeréről,a pároméròl írtam,bár ne tettem volna
2021. okt. 17. 12:27
 18/18 A kérdező kommentje:
17 es,hosszù lenne leirni,röviden megpròbáltam leröviditeni.Nem tettem semmi olyat.De sajnos a mai világba az emberek kerülik a konflikrust.Én se szeretem de én megbeszélem mindig az illetővel.Soha nem tiltottam senkit pedig lehetett volna.De vannak hibáim nekem is
2021. okt. 17. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!