Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mit jelenthet? Miért írt...

Ez mit jelenthet? Miért írt rám azért, csakmert szülinapom volt?

Figyelt kérdés
Nemrég rámírt egy volt, mondjuk úgy, hogy volt barátom, egy szülinapi üzenetet küldött csak. Az, amiért ezt furának tartom, az, hogy előtte volt egy vitánk, ami után letiltott, és nem is keresett. Ez abból fakadt, hogy én szerettem, ő meg egyértelműen sose mondott ki semmit, s amikor igen, következőnek már az ellenkezőjét mondta, így engem kiidegelt a folyamatos bizonytalanság, feszült voltam, ( ez a kommunikációnkon is meglátszott a vége felé) és a legvégén mondtam, jobb lenne, ha nem beszélnénk, ekkor történt részéről, hogy először kissé kioktató stílusban leírta a véleményét ( hogy túl kell lépni azon, hogy nem szeret úgy, meg hogy reméli, egyszer belátom hogy a kevés őszinte emberek egyikével beszélhettem, ő pedig imádkozni fog értem, hogy jobban legyek. ) Most meg nemrég feloldott, és elküldte a szülinapi köszöntést, megnyitottam, de nem reagáltam rá. Jól tettem? Kicsit arra gondolok, hogy ez bunkóság, ugyanakkor nem értem, mi van, ha ez csak ,, taktikázás” lenne?

2021. okt. 27. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én abból indulok ki, hogy nem vagyok sziú indián. Engem nem érdekelnek a mindenféle jelek, célzások, taktikák. Emberi kommunikációhoz vagyok szokva, ha akarok valamit, közlöm, ugyanezt is várom el. Kérdeztem már rá így dugásra is, nem egyszer (sikerrel). Ebből kiindulva, írj neki annyi, hogy Köszi, hogy mégse te legyél a paraszt, és lássa, nem vagy gyerekes és tovább tudsz lépni. Ha akar valamit, majd folytatja.
2021. okt. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy volt barátnőm, aki annyira megsértett, hogy utána teljesen abbahagytam a vele való kommunikációt. Időnként rám ír, de mindig csak olyankor, amikor akar tőlem valamit, tehát érdekből. Annyira pofátlan dolgai vannak, hogy már előre röhögök azon, hogy mivel áll elő legközelebb...Vannak ilyen emberek. -_-
2021. okt. 27. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak újra kapcsolatba lépne veled.

Semmi taktikat nem láok benne.

2021. okt. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Én is csináltam már ilyet. A srác többet akart, én nem. Egy ideig nem beszéltünk, aztán, feltételezve, hogy ideje bekulni vagy legalábbis nem haragban lenni, felköszöntöttem. Illik megköszönni. Én utána indítottam beszélgetést vele, de nem volt hosszú életű a dolog, pedig korábban jó barátok voltunk.

Olyan is volt, hogy bejött az újranyitás és azóta is szuper barátok vagyunk, mert egyesek képesek túllépni a csalódáson és értékelni a másikat mint embert és mint barátot.


Hogy lenne már taktikázás, ha egyszer nem akar tőled semmit?

2021. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Visszaírtam egy köszönömöt, csak egy lájk jelet küldött, gondolom, ennyi volt akkor. :D
2021. okt. 27. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!