Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az angolok között sikerült...

Az angolok között sikerült beilleszkednetek?

Figyelt kérdés
Nekem mindenki olyan sznobnak tűnik, nem lehet normális, szerény emberekkel találkozni. Mindenki olyan sokat képzel magáról meg nagyzol itt. Nincs földi halandó típus csak istenség köztük, így nem is talál a szó semelyikkel.
2021. okt. 28. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sokkal természetesebb közeg számomra, mint a magyarok valaha voltak.
2021. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Értelmes emberek, akik meg ilyenek, nem a nemzetet nézik, honnan származik a másik.
2021. okt. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak jo tapasztalataim vannak veluk.Egyetlen emberrel volt itt konfliktusom a tiz ev alatt,az is magyar volt.
2021. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem, nincsenek angol barataim sem, nem is keresem a tarsasagukat, mert ketszinunek talalom oket. Raktari melos vagyok, van sok angol is itt, van sok aki flegma, holott szerintem helytelen a flegmaskodas, ugyanis ok is teljesen ugyanazt a munkat vegzik mint en, megis valamiert leneznek. Ha elit korben lennek, azt megertem, de azt nem ha velem egy szinten levo munkasosztalybol szarmazo emberek itelnek el. En lennek az egyetlen az angliai magyar populaciobol akinek rossz tapasztalatai vannak veluk? Ne mar...
2022. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!