Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerettek ti az x.-ik barát...

Szerettek ti az x.-ik barát lenni?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki színre lép akkor a megbeszélt programot dobják veletek…
2021. okt. 29. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre azt várod hogy majd lesz aki igent mond?

Van olyan ember a világon aki ezt szereti?

2021. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Azt várom, hogy valaki megnyugtasson, hogy ez normális, ez mindekivel megesik és nincs miért keseregni.

2021. okt. 29. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress olyan barátot ahol x=1
2021. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én például szeretek. És normálisnak is normális, mindenkivel nem lehettek legjobb barátok, de ha te mindenki számára, csak egy X. barát vagy, akkor az is természetes, hogy ez rosszul esik. És ilyenkor tényleg megéri olyat keresni, akinek te leszel a legjobb.
2021. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nekem is van tobb, nem zavar. Ezzel nincs bajom. Az egyoldalusaggal van.

Az x. barat amugy ismerosnek lenni. Az is jo, csak nem kell baratsagnak nevezni.

2021. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs problémám ezzel. Nem akarok mindenkinek első lenni. Nekem se az mindenki. Teljesen rendben van, ha a barátaimnak vannak más barátai is. És pl ha meg van beszélve egy rendszeres program, pl heti két közös edzés, nem sértődök meg, ha a másik egyszer lemondja és helyette más barátaival megy találkozni. Az más, ha nehezen összehozott program miatt cserélnek le, ami már meg volt pontosan beszélve. De ha csak a "majd hétvégén találkozhatunk" nem jön össze, azzal nincs gond.


És van olyan is, amikor elfogadható a megbeszélt program lemondása is. Mert épp hazajött külföldről a másik barát egy napra, és eljegyezte a barátnőjét, vagy kijött a kórházból, vagy bármi. Esetleg egy kiszemelt is lehet az adott barát, ilyenkor én természetesen átadom a terepet és szurkolok, hogy összejöjjenek végre. Stb. Szóval ja, nekem ezzel nincs problémám.

2021. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!