Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért húz le a barátom?

Miért húz le a barátom?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, nem a legjobb, de elég sok mindent meg tudunk beszélni. Nekem családom van, ő szingli. Nem vagyunk milliomosok, de nem élünk rosszul.

A lényeg, hogy mostanában állandóan jön a többi baráttal, haverral példának, akiknek nagyon jól megy, hogy képzeljem ennyiért vettek házat, meg itt voltak nyaralni stb. Én örülök a sikereiknek, engem nem zavar, de rajta azt látom, hogy teljesen irigy. Amivel nincs baj, de miért akar lehúzni engem is, hogy érezzem szarul magam? Eleve más élethelyzetben vagyunk mind, ráadásul nekik nincs családjuk, nem azok a céljaik, mint mondjuk nekem. Csak mostanában tényleg mindig teljesen megzuhanok, miután találkozom a barátunkkal, totál lehúz.


2021. okt. 30. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján csak pletykálgat, nem érződik hogy irigy lenne. Beszélj vele hogy nem érdekel ki mit csinál, hagyjátok ezeket a témákat.
2021. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De te miert erezzed szarul magad? Marmint ha neked jo, miert lenne rossz erzes, hogy masnak is? Ertem, hogy a barat milyen, de te is?
2021. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó, mert mindig bíztatom, meg elmondom neki, hogy mondjuk jól telt ez a nyár, akkor arra nem azt a reakciót várnám, hogy pedig ti nem is voltatok idén sehol külföldön, mint xy-nék.
2021. okt. 30. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!