Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen flegma velem?

Miért ilyen flegma velem?

Figyelt kérdés

Egy táborban megismertem egy srácot, aki élőben nagyon rendes volt. Aztán bejelölt facebookon, úgyhogy ráírtam. Egyszavas válaszokat ír, de mikor kérdeztem, hogy mi a baja, azt írta, hogy semmi. És hát nagyon nem ezt szoktam meg. Kedves vagyok hozzá, próbálom fenntartani a beszélgetést, de ez így szörnyű. Miért lehet ilyen szerintetek?

Mit kéne írnom neki, hogy abbahagyja ezt? Vagy felejtsem el inkább, hogy valaha barátok leszünk?



2021. júl. 15. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak utál írni. Mi lenne, ha telefonon vagy videócseten próbálnátok tartani a kapcsolatot?
2021. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, neten annyira nem kommunikál jól. Viszont ha nem is keres téged, akkor szerintem hagyd. Vagy ha nagyon szeretnél vele barátságot, akkor 1-2 tali, ott kiderülne, hogy csak a táborban volt jófej veled, vagy tényleg csak ennyire nem jön be neki a neten írogatás.
2021. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal. Én is ismerek ilyet, aki nem szeret írni ill. csak röviden, viszont élőben nagyon kedves és kommunikatív.
2021. júl. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

nincs elég ember ezen a bolygón, hogy neked pont ahhoz kelljen ragaszkodni, aki flegma...? ettől lesz számodra valaki izgalmas, hogy leszar?


töröld le, egy hülyével kevesebb.

2021. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez most szomorú lesz, de lehet, hogy csak számodra volt ennyire szimpatikus, ez részéről pedig nem volt kölcsönös. Vagy legalábbis nem ilyen szinten. Lehet, hogy csak ismerkedni akart ott, hogy meglegyen ott is a közössége, amiben jól érzi magát, de mivel már nem vagytok ott, visszacsöppent a baráti körébe és köszöni, jól érzi magát. Ha ennyire beszédes, nyitott, akkor valószínűleg van elég barátja, ha nem is laktok egymáshoz közel, akkor lehet, csak nem szeretne úgy mégegyet, hogy az netre minimalizálódna.
2021. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kifejezetten érdekbarát az ilyen. Kerüld el jó messzire!
2021. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!