Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbocsátható dolog az, hogy...

Megbocsátható dolog az, hogy "lek.anyázom" a barátomat, csak mert flegma volt és nem jött el a megbeszélt talalkozóra?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 10:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
10 Az, hogy valaki vissza tudja magát fogni, de egyszer megengedi magának, hogy ne tegye és egyszer káromkodik, az egy dolog.Ettől senki nem lesz kevésbé értelmes.Az viszont egy halvérű, álszent ember, aki azt àllítja, hogy ilyen csak a buta emberekkel fordul elő.A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2021. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
10 Egyébként sokkal rosszabbakat is lehet kifogástalan stílusban, hideg vérrel a másik fejére olvasni, ami sokkal nagyobb és maradandóbb károkat okoz, mint egy haragból kimondott káromkodás.Az utóbbira a kutya nem emlékszik 5 perc múlva, az előbbivel meg egy életre tönkreteheted valakinek az önbecsülését.
2021. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ő csicskának és beteg állatnak nevezett. Ez nem tudom mennyivel jobb az anyázásnál.
2021. nov. 1. 11:15
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
szerintem nem fair. nem tehet róla, hogy az anyja egy k.rva.
2021. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja, és én bocsánatot tudtam tőle kérni, ő ezt soha semmiért nem tette meg. Szerinte az is belefér egy barátságba, hogy csak úgy, különösebb indok nélkül aznap lemond egy találkozót és még arcoskodik is a tetejébe.
2021. nov. 1. 11:29
 16/19 anonim ***** válasza:

"Szerinte az is belefér egy barátságba, hogy csak úgy, különösebb indok nélkül aznap lemond egy találkozót és még arcoskodik is a tetejébe."


Igen, az első része bizony hogy belefér. A amsodim anynyira nem. De ti egyértelműen nem vagytok, voltatok vagy lesztek barátok.

2021. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem fér bele. Ha valaki a barátom és megígérem neki, hogy találkozunk, nem szúrom el a szombat estéjét azzal, hogy délután háromkor közlöm vele, bocs, mégse találkozunk, mert nincs kedvem, egyedül akarok maradni, blabla
2021. nov. 1. 11:49
 18/19 A kérdező kommentje:
#16 Miért is nem voltunk, leszünk barátok?
2021. nov. 1. 11:53
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
#18, azért, mert a barátság nem ilyen egyáltalán. Sajnálom, hogy ezt magyarázni kell, ezek szerint nem volt még igaz barátod. :( De drukkolok, remélem egyszer majd lesz! ^^
2021. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!