Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bízhatok még a barátnőmben?

Bízhatok még a barátnőmben?

Figyelt kérdés

Fél éve próbálunk találkozni, de nagyon elfoglalt. Azt megértem, tényleg heti 6 napot melóban van, de nem is igazán keres. Heti egyszer küld egy hosszú válaszüzit aztán ennyi. A hangját ezer éve nem hallottam, max ha hangüzenetet küld. Értem én hogy dolgozik, de munkába kocsival jár. Ha nagyon akarna, fülessel legalább akkor felhívna.

Nem tudom már mit gondoljak, amikor ír mindig aranyos, leírja miért nem tudott keresni és akkor valahogy hiszek neki, de aztán mégis már elgondolkodom. Talán nektek ez egyértelmű kapcsolatleépítés külső szemmel.


2021. nov. 1. 11:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom megvádolni, de valahogy már furcsa. 😥
2021. nov. 1. 11:33
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kapcsolat csak a te fejedben létezik.
2021. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Találkoztál már egyáltalán vele élőben?
2021. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Persze, gimis barátnő, most meg egyetemisták vagyunk.
2021. nov. 1. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

Írtad már neki, hogy neked több együtt töltött időre, vagy beszélgetésre van szükséged? Kérdezted már tőle, hogy ő milyen megoldást lát erre, mikorra tud változni, szerinte te mit tehetnél ezért?

Ha nem jön érdemi válasz, akkor először megmondanám, hogy szakítás lesz a vége, ha így folytatódik, és ha ekkor se jön válasz, akkor szakítanék.

2021. nov. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ötös, lehet, hogy én értettem félre, de szerintem barátságról van szó, nem párkapcsolatról...
2021. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!