Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csalódtam a barátnőmben. Vagy...

Csalódtam a barátnőmben. Vagy csak én viszem túlzásba?

Figyelt kérdés
Gyerekkori legjobb barátnőm, szinte soha nem veszekszünk, de most legutoljára megsértett kicsit. Mindig mutattam érdeklődést, falaztam neki, nagyon sokszor hallottam csúnya dolgokat róla is mivel több fiúval is kavart, és ennek ellenére is megvédtem mindig. Ő teljes ellentéte ennek. Sokszor, mikor mesélek magamról, hogy mi a baj, neten vagy elkezd " xd" - t írni, vagy élőben tovább lép, és a saját baját meséli. Egyik nap pedig azzal sértett meg, hogy elküldte, hogy egyik barátnője kéri a barátom fb profilját. Mivel tudtam, hogy a csaj akar valamit a pasimtól, mert volt rá példa, a barátnőmet megkértem, hogy ne küldje el, ne is válaszoljon a csajnak. Ő pedig annyival elintézte ezt az egészet, hogy "Leszarom, hagyjatok békén az ilyen hülyeséggel". Köpni, nyelni nem tudtam, tudja jól, hogy nem birom azt a másik csajt, és a kapcsolatomban is ártott, mégis ilyet ír nekem, és leszarja, hogy mi bajom.. Aznap este különben kiültünk valami nyugis helyre, de az lett a vége , hogy meg sem szólaltunk, fülhallgatón hallgatta a zenéjét, és végül én megszólaltam, hogy minek szeretett volna kijönni, ha nem is beszél? Azt válaszolta, hogy hát én sem beszélek, pedig én voltam az a személy, akit megsértett. Napok óta nem beszéltem vele, nem rég láttam, hogy azzal a másik barátnőjével járnak ki, viszont kb évente hallok valamit arról a csajról, és mindig szidja a barátnőm, vagy mutassa, hogy miket írkál neki, most pedig vele lóg. Eléggé kétszínű...lehet, hogy én viszem túlzásba, de a barátnőm abban a helyzetben kicsit sem volt megértő vagy együttérző. Hogyan tovább? Felejtsem el? Neki túl nagy a büszkesége, hogy bocsánatot kérjen.
2018. aug. 26. 23:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy mindketten 18 évesek vagyunk, illetve direkt kiteszi instára, hogy a másikkal lóg,onnét tudom igazából, hogy vele van.
2018. aug. 27. 00:01
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem olvastam el, de a csalódás egy érzés, te tudod, hogy csalódtál e (ha mást/jobbat vártál tőle, akkor valószínűleg igen).


Na jó, a végét elolvastam. Úgy tovább,a hogy neked megfelel, ha tudod, hogy nem fog bocsánatot kérni, akkor hülyeség arra várni, döntsd el, hogy neked mi a fontosabb.

2018. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj, 21éves nőkéntválaszolok.


Hülye pitsát kerülni és inkább tanulj és dolgozz, majd új barátikör csáo

Instagram meg haszontalan, a valóságot torzítja akik fennt vannak rajta mindd tökfejek... Hagyjuk meg ezt a tiniribiknek :D

Érettnő legyél kezdj kicsit előrébb menni és tojni a barmokra mint ez a kis 14éves szintü csajszi. Biztos boldog élete lehet ha annyiból áll h dejo itt vagy csapjunj mindent instára jujci, aztán annyi este vab mint egy taliga majomnak.

Tudom nyers kis köcsöh boltam, de ezek annyira nem fontos dolgok :D

2018. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Annyi esze*(á túl ingerülten körmöltem bocsánat...)
2018. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!