Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Anglia tényleg egy primitív...

Anglia tényleg egy primitív veszélyes hely?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasni, hogy a nagyvárosokat ellepték a tinédzser bűnbandák akik késelnek és savat öntenek az emberek képébe.


Tényleg ennyire durva lenne?


Azt mondjuk tudtam, hogy Anglia adta a legtöbb sorozatgyilkost a világnak, de nem tudtam, hogy ennyire veszélyes ott élni…


2021. nov. 3. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy melyik részén. Vannak nagyon békés területek.
2021. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Hát tényleg egyáltalán nem egy biztonságos ország.

De szerintem a kisvárosokban annyira nem rossz a helyzet.


Én monsjuk emiatt sem költöznék ki oda.

2021. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem szívesen mennék olyan helyre, ahol szobrokat döntenek le, akkor ostromoljuk meg a katolikus templomokat is mert meleg nem házasodhat vagy mi?

Na meg a feketéknek több jog mert a nagyapjuk el lett nyomva, aztán a végén meg majd az ő unokáik követelnek több jogot mert a feketének lesz több, szerintem túl kéne már lenni azon hogy jaj bőrszín. Szerintem hozzuk be azt is, hogy aki börtönbe születik annak is kelljen leülni a büntetést nem?

2021. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ melyik részén. De pl nekem ismerős Londonban volt fodrász de mikor gyereket terveztek hazajott mert nem érezte ott biztonságosnak a gyereknevelest. Svedorszag detto ugyanez, nyáron még úgy volt kikoltozok paromhoz és ott szülök, hát valószínűleg ő költözik ide mert már ott sem mernék gyereket vállalni
2021. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
9%
Inkább ott is a czigányoktól félnék.
2021. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hmm a mi kyo szervezetünkben a legfiatalabb nagymester történetesen angliában élő cigány, 5. tőle félhetsz is ><
2021. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Hülyeség. Média felkap minden szart és àltalánosítanak az emberek. Én itt élek londonban és nem veszélyes. Vannak balhék, vannak drogdílerek, vannak utcán flangáló fiatal bandák akik egymásba akadnak és egymást ölik. Van ilyen. Átlag emberre nem veszélyes kivételes eseteket leszámítva. Nincs olyan, hogy nem szabad kilépni az utcàra meg no-go zónák ahova a rendőr nem mer belépni a bevándorlók miatt ez mind hazugsàg. Sok a bevándorló az igaz, és akkor mivan? Én is bevándorló vagyok és nem vagyok veszélyes. Bevándorlók lakta környéken élek és nem vagyok veszélyben.
2021. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván itt a bevándorlópárti “lipsiket” kéne szidni.
2021. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
37%
Pusztulat
2021. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

13 évvel ezelőtt kimentem Londonba pár hónapra. Tényleg pusztulat, a közbiztonság elég rossz volt, a rendőrök sem olyanok, mint itthon. A Wembley stadion mögött laktunk, tele volt indiaiakkal a környék, és egyszer éjjel megtámadott egy gyerekekből álló banda. Olyan 10-14 között voltak, eléggé megijedtem. Az egyik piacon nyíltan árultak kábítószert.

Viszont mégis volt valami feeling, valahogy sokkal élettel telibb volt, mint például Budapest, ami nekem mindig nagyon nyomott és szomorú érzést ad, amikor elmegyek.

2021. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!