Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért néznek levegőnek?

Miért néznek levegőnek?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimnáziumot és új emberek közé kerültem, akiket egyáltalán nem ismerek. Mindig is rosszul ment nekem a barátkozás és az emberekkel való beszélgetés és ez nagyon meglátszik most is. Az új osztálytársaim nem is beszélnek velem. Mindig odamegyek hozzájuk, próbálok csatlakozni a beszélgetéshez, de bármit is mondok senki sem hallja meg, vagy csak 1-2en, de azokat meg nem érdekli. Konkrétan még a nevemet sem voltak képesek megjegyezni. Már próbáltam évfolyamtársakkal is beszélni, de egyszerűen mindenki elfelejti hogy ott vagyok. Már azt is megpróbáltam, hogy csak 1 emberrel beszélgetek, de amint meglátja hogy a többi lány elindul valahova akkor otthagy és mintha nem történt volna semmi. Gondolkoztam azon, hogy lehet velem van a baj, és nem ugyanazok a témák érdekelnek, vagy a beszédstílusommal vagy az öltözködésemmel van baj (mert én egy kicsi faluból kerültem a nagyvárosba).

Nem tudom mit csináljak hogy egyáltalán tudjak beszélni valakivel, mert így eléggé magányos vagyok egész nap.

Valaki tudna tanácsot adni?

Előre is köszönöm!


2021. nov. 7. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is így volt. Más emberek mindig érdekesebbek voltak a többieknek. Már nem is mentem oda senkihez. Melóban lett végre jobb a helyzet. Ugyan senki nem lett barátom, de beszélgetünk mindenkivel.
2021. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz sulin kívül. Nekem se volt ott soha senkim, de sulin kívül nagyon kedves embereket ismertem meg, akikkel suli után összejártunk, szünetekben elmentünk több napos programokra (egyszer a tavaszi szünetet önkényesen meghosszabbítottam egy nappal emiatt, mert a program úgy jött ki, de akkor már nagykorú voltam, magamnak igazolhattam).
2021. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!