Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért néznek levegőnek a nők? 27F

Miért néznek levegőnek a nők? 27F

Figyelt kérdés
Nem vagyok rossz indulatú, tudok sütni és főzni is romantikát sem vetem meg autóm is van... Egy ideig beszélgetnek velem akiknél próbálkoztam, aztán eltűnnek vagy beszélgetni sem akarnak már utána... Velem lehet a gond vagy mégis hova tehetném ezt az egészet...
2021. júl. 1. 17:19
 1/10 anonim válasza:

Szerinted kivel lehet a gond ha nem veled?


Ez van, mi vagyunk a szürke kisegerek.


Majd 40-es korunkban jók leszünk az elvált, egyedülálló anyukáknak mostohaapának.


Törödj bele.

2021. júl. 1. 17:33
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt már nem egy kapcaolatom csak már jó lenne valakivel komolyan is kapcsoaltban lenni...
2021. júl. 1. 17:34
 3/10 anonim válasza:

A kerdesed alapjan eleg puhany vagy,szerintem ez a gond.

Egy nonek nem az kell,hogy tudj sutni/fozni :)

Soot autod is hiaba van(foleg ha egy olcso tragacs)

Egy not meg kell dugni rendesen es akkor nem hagy el,valoszinu ott a gond.

2021. júl. 1. 17:57
 4/10 anonim válasza:
:) ne legyél papucs , legyél határozott,ne akarj egyből mindent, az hülyeség hogy jól megkell dugni és nem hagy el, ha nincs érzelem mögötte akkor lehet bármilyen jó a szex akkor gyorsan ex leszel..
2021. júl. 1. 17:59
 5/10 anonim válasza:
Tudsz sutni fozni biztos b_zinak néznek
2021. júl. 1. 18:44
 6/10 anonim válasza:
#5 jaj bocs mr alfahím, neked biztos az anyukád főz felnőttként is. nagyon férfias
2021. júl. 1. 19:35
 7/10 anonim válasza:
:D Olyan csúf válaszok érkeztek, hogy már én szégyellem magam. Nem ismerünk, tehát nem tudunk igazán használható választ adni.
2021. júl. 1. 20:13
 8/10 anonim válasza:
Te 1 looser vagy.
2021. júl. 1. 22:27
 9/10 anonim válasza:

Hát lényegében a 4-esnek igaza van :D

Hogy őszinte legyek nem hátrány a főzés, de sokkal fontosabb hogy legyen kiállásod és ne akarj a nőktől függeni...

Próbálj meg olyanná válni akire te is felnéznél...

2021. júl. 1. 23:20
 10/10 anonim válasza:
Nehéz erre úgy válaszolni, hogy nem ismerünk. Annyi tippem van ennyi infó alapján, hogy nem élvezik veled a beszélgetést, azért hagyják abba. Nem tudom, milyenek a kommunikációs / szociális képességeid.
2021. júl. 4. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!