Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom nem írt vissza pár napig, majd a minap igen, de csak annyit, hogy 1-2 napja nem érzi jól magát, beteg.

Ezt én mind elfogadom, de azóta megint nem ír vissza egy szót sem, pedig 0-24 elérhető facebookon. Azért nem vagyok teljesen hülye, lefogadom, hogy másokkal vígan írkál.

Pár napja írtam neki azt is, hogyha ráér, akkor hívjon fel, de igazából abból azóta sem lett semmi, nem is reagált rá.

Igen, én is voltam beteg, ki sem tudtam kelni az ágyból, a telefon volt az egyetlen mentsváram, de nem derogált számomra visszaírni annak, aki fontos nekem. Pláne, ha elérhető vagyok konstans...

Szerintetek mit tegyek? Várjak, hogy majd ír?


2021. nov. 8. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ne csak magadra gondolj beteg azt cső
2021. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Elöször is egyáltalán nem biztos, hogy másokkal írogat, feltehetöen egyszerüen csak be van jelentkezve.

Másrészt neked lehet, hogy a telefon a fontos, akkor is, ha beteg vagy, de a többségnek eszébe sem jut.

Harmadszor miért nem tudod elfogadni, hogy ha valaki beteg, akkor nem akar senkivel sem írogatni vagy beszélni?

2021. nov. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a világ legjobb barátja vagyok, de írogatni utálok a Facebookon.

De ezt megmondtam - kiírtam - hogy tőlem senki ne várjon "postafordultával" válaszokat, mert van életem a közösségi portálokon kívül is.

2021. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem ált. nem az érdekel hogyha valaki zöld. Az is lehet hogy úgy hagyta a gépét. Vagy csak megleste hogy van e bejövő üzenete. Ilyet én is csinálok/csináltam.

Amit nem csinálok hogy megnyitom az üzenetet és nem válaszolok. Mert velem is csináltak ilyet hogy megnézték, láttam hogy látták az üzenetemet és nem válaszoltak rá bizonyos időn belül.

A bizonyos idő mondjuk fél nap egy nap.

De persze ha mentegetőznek az egy jó pont mert akkor legalább adtak egy indokot. Ha csak simán figyelmen kívül hagyták az eléggé fájó érzés és akkor van bennem az hogy akkor lassan dobni fogom az illetőt.

2021. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ferjemnek zold potty van a neve mellett, mikor le van teve a telefonja, anyam pedig a gepen nyitva hagyja a Facebookot kb 15 oran at naponta, megsem latja. Peldaul. De onzo vagy.
2021. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg beteg. Nem kell mindig kételkedni. Én is így jártam és tényleg beteg volt. Most meg, hogy jobban van, már ugyan úgy írkálunk. Légy türelemmel.
2021. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!