Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párommal albérletben élünk kb fél éve, az egyik legjobb barátom pedig egyelőre nem vették fel az egyetemi kollégiumba, várólistán van.

Erre az időre, amíg nem veszik fel, ami lehet akár egy hét is, legrosszabb esetben pedig fél év. Ez a helyzet miazz szeretne hozzánk költözni, mivel napi 4 órát kellene vezetnie kollégium nélkül.

Kicsit necces a helyzet, mivel egy szobánk van, és csak egy felfújhatós ágy jutna neki, szekrényekben sincs már hely, így max a bőröndjét tudná annak használni. Csak hétvégente menne haza, hétköznapokon pedig általában csak este lenne az albérletben. A rá jutó részét persze fizetné az albérletnek.

Nagyon nem tudom, hogy befogadjam e, az egyik legjobb barátom és nagyon szeretem a társaságát, és nem is szeretném, hogy napi 4 órákat kelljen vezetgetnie.

A párom viszont nem ismeri őt, és nem tudom mennyire menne ez rá a kapcsolatunkra. Én és a barátom 21, a barátnőm pedig 20 éves.

Ti mit tennétek a helyemben?



2021. aug. 15. 23:08
A kérdező szavazást indított:
Befogadnám
Nem fogadnám be
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nagyon vagy-vagy.

Lehet pár hét alatt rendeződik a helyzete, és megoldódik minden.

Lehet, 3-4 hónap múlva is a "nyakatokon" lesz, nem lesz maganeletetek,vagy kevés.

Beszélj a barátoddal!

Ő mit mond?

2021. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen jó barát is, ez simán tönkrevágja a kapcsolatodat. Semmi privát teretek nem maradna.
2021. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer befogadtam egy bajba jutott barátot, igaz nem kényszerültünk egy szobába. Olyan szinten átbaszott a lány, hogy ha nem velem történik el sem hiszem. Együttélni senkivel sem könnyű, én többet biztos nem tennék ilyet. Nekem a kapcsolatom is majdnem ráment erre, de szerencsére időben kapcsolatam.
2021. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen nemleges a válaszom. Van az embereknek egy olyan szférájuk, amelybe senkit, de senkit nem engednek be! Nos, ez a szférád sérülne idővel, amely visszavonhatatlan folyamatokat, feszültségeket gerjesztene, ha belemennél ebbe!

54/ffi

2021. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Maximum 2 hét.
2021. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rosszul sulne el a ti szamotokra. Tul nagy aldozat.
2021. aug. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem fogadnám be. Nem értem, hogy miért nem keres magának inkább egy kiadó szobát. Feltételezem anyagi oka nincs, ha van autója és tudná állni annak költségeit, hogy minden nap bejárjon vele.
2021. aug. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre gondoltam, amit 7-es ír. Napi 4 órás autókázást be tudna vállalni (nyilván nem akar), de ennek az árából tudna kivenni valahol egy szobát.
2021. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fixen 1-2 hét lenne, akkor befogadnám, ha fizetné a rá eső részt. Így viszont véletlenül se.... Akár fél évet hárman egy szobában. 😳
2021. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!