Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem lehet a baj vagy az...

Velem lehet a baj vagy az emberekkel?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemista vagyok, de nem igazán találok barátokat. Próbálok közös programokat szervezni, de még arra sem méltatnak, hogy visszaírjanak a szaktársaim. Akkor se jönnek oda, ha látják hogy egyedül ülök. Nélkülem járnak bulizni, illetve más helyekre is.

Az az igazság, hogy mindig is introvertált voltam, azonban általános iskola felső tagozatában 4 éven át keresztül bullyingoltak, amely után már nem igazán bíztam meg az emberekben. Voltam néhány alkalommal pszichológusnál, ami megkönnyítette az ehhez való hozzáállást, de a befelé fordulásom ugyanúgy megmaradt. Mindenki azt mondta, hogy középiskolában majd jobb lesz. Bár ott már nem bántottak, de sohasem hívtak meg sehova, pedig én is szívesen mentem volna az osztálytársaimmal buliba vagy shoppingolni. Eltelt ez is, és azt hittem, hogy majd itt jobb lesz, mert hasonló beállítottságú emberek lesznek.

Nekem van taszító személyiségem vagy a rossz embereket találom meg?

Én is szeretnék már végre rendes barátokat és kapcsolatot. Mindig azt mondták, hogy kezdeményezzek én, de már kezdek belefáradni.

21/F



2021. nov. 12. 21:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Teljesen magamra ismertem benned.
2022. febr. 12. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!