Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A volt legjobb barátom (szerin...

A volt legjobb barátom (szerintem) ok nélkül utál Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult az egész, igazából volt legjobb barát(fiú) de elcsesztük az egész barátságunkat egy kapcsolattal és én idióta mindig vissza mentem hozzá mikor megcsalt/csak úgy szakított velem.az utóbbi évben probáltam helyrehozni mindent és rá írtam hogy hogy van meg meséljen miujság van vele és konkrétan minden nap írtam neki és egy idő után kíváncsi lettem hogy ha nem írok neki akkor rám ír-e..... Hát nem :) de 2 héttel rá csak annyit írt hogy utál és letiltott..... Eléggé fájt mert mindig is hittem abban hogy hátha most más lesz minden és tisztában vagyok vele hogy ez az egész elég toxic meg engedjem el de egyszerűen nem tudom próbáltam de nem ment. És tegnap megnéztem hogy még mindig levagyok e tiltva nála és vissza oldott. Írjak neki hogy miért, tiltsam le vagy eggyáltalán ne irjak semmit és hagyjam??? (ha bárkit össze zavartam bocsesz)

2021. nov. 12. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd Békén! Vége!
2021. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Miért akarsz még a barátja lenni?

Meg is csalt meg le is szar meg le is tiltott.

Mennyi fájdalom kell mielőtt feladod?

2021. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd, hagyd, hagyd.
2021. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Megpróbáltátok többször is, de nem ment. Pont, el kell fogadni.
2021. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Régebben, főleg szakításnál mindig kiváncsi voltam, hogy a sok rohadék vagy idióta, hogy lehet oylan "szerencsés" hogy a másikat még szakítás után se tudja lerázni magáról... De komolyan, mit kell tenni ahhoz, hogy ha valaki szétalázza, meg igazi köcsög a nővel, még a nő ezek után is odavan érte.

Bár kicsit beteg azért.

Szerencsére már nincs iylenre szükségem, sőt már nem is akarnám, de attól még érdekelne.


Amúgy meg egyételműen felejtsd el. Őt a legkevésbé sem érdekled.

2021. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!