Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi leli az olyan barátot aki...

Mi leli az olyan barátot aki egyik napról a másikra mindenféle ok nélkül felszivodik?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akivel tök jól elvoltunk, egymás titkait meg tudtuk beszélni. Nem talalkoztunk sűrűn, de telefonon tartottuk a kapcsolatot már évek óta. Kb egy évvel ezelőtt ietam neki6hogy miujsag vele és elolvasta a levelet , de semmi válasz nem jött rá. Pár nap elteltével hivtam is, de semmi... Most így egy év után megint rairtam, hogy hogy van és jó lenne pár szót valtanunk es nem. értem hogy miért nem valaszol, de megint csak elolvasta és ennyi... Szerintetek ezek után mit tegyek? En ugy erzem hogy nem artottam neki semmit, mindig meghallgattam bármi problemaja volt. Ha baja van azt meg miért nem mondja? Ez a legrosszabb mikor azt se tudja az ember hogy mit tett... 28L
2021. febr. 26. 16:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Rá jött a férfiakat jobban szereti.
2021. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Te még egy év után is ezen agyalsz? Ideje lenne már elfelejteni, szerintem egyértelmű, hogy nem szeretne veled beszélni.
2021. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is tapasztalom. Valami olyat mondhattál neki ami megbántotta, de ilyenkor se ez a megoldás, hanem kultúrált módon meg kell beszélni, mert az esetek nagy részében az ilyesmi félreértésből adódik. De ez az, mármint a kultúrált megbeszélés, ami kb senkinek se megy. Magában duzzogni, vagy elhordani a másikat mindennek egyszerűbb. Az ilyen nem barát, soha nem is volt az.
2021. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 alletta ***** válasza:
100%

lehet, hogy nem tettél semmi olyat, ami miatt nem válaszol. te megadtad a lehetőséget az újbóli barátkozásra, olvasta is.

el kell engedni az ilyen "barátot".

2021. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok én utána rohangálni, csak egyszerűen nem hagy nyugodni ez a dolog mert nem tudom a miertjet. Ha elem allba es mondana hogy figyelj ide egy f@sz voltál ekkor és ekkor, azt mondom hogy bocsánat, nem akartalak megbantani! Se így hogy semmit nem tudok es lövésem nincs semmiről mert még az utolsó beszelgetesunk is teljesen rendben volt...
2021. febr. 26. 16:57
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
Írd neki, hogy nyertél a lottón. Ha válaszol, küldd el a picsaba.
2021. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én egyszerű ember vagyok: aki hiányzik, felhívom, nem várok arra, hogy ő hívjon engem.
2021. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én se vártam... kerestem... csak semmi reakció
2021. febr. 26. 18:19
 9/23 anonim ***** válasza:

Aggódni kell érteni vajon? Közös ismerőstől megkérdezném, mi a szitu vele.

Aztán, ha nem akar kapcsolatot ápolni, sajnos annak ott valami ismeretlen baja lehet.

2021. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Írjak rá megegyszer? Vagy hivjam fel? Csak ha fel sem. veszi nekem akkor meg jól beegek...
2021. febr. 26. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!