Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan másszak ki ebből?

Hogyan másszak ki ebből?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akivel már 15 éve ismerjük egymást, egy helyen dolgozunk. Ma egy kicsit felhúztam magam egy bizonyos dolgon, mert úgy éreztem, hogy ő az/volt aki egy a munkával kapcsolatos dologban nekem olyat tett, ami nekem nem jó, nem szeretem és ő ezt tudja. Nem tudom, hogy ő volt e, de mások előtt megnevesítettem és ráfogtam, hogy csakis ő lehet az okozója. Aztán pár óra elteltével, hazafelé rájöttem, hogy mekkora marha vagyok, lehet nem is az ő hibája,semmi köze hozzá, én pedig a háta mögött vádaskodom. Most nagyon lelkiismeretfurdalásom van, igazából azt sem tudom, hogy ő ezt visszahallotta e a többiektől. Elég kemény és határozott az illető, félek hogy nem bocsátana meg. Nem tudom mitévő legyek. Hagyjam az egészet vagy kérjek bocsánatot? Mindennap együtt dolgozunk, nem szeretek senkivel sem haragban lenni és nem is szoktam, de ez olyan szitu volt, hogy hirtelen kitört belőlem a vádaskodás és az ő neve is egyúttal...Most rosszul érzem magam, sajnálom hogy ezt tettem.
2021. nov. 19. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki oszinten ugy mint amit leirtal ide kb.

Tole fugg hogy hogyan reagal

2021. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bocsajtana meg rogton, meg akkor is elmondanam neki, es azt is, hogy milyen pocsekul erzem magam.
2021. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!