Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehet normális...

Miért nem lehet normális barátot találni?

Figyelt kérdés

Rengeteg barátom volt, fiúk lányok egyaránt, de az évek során sokat költöztünk, így megszakadt a kapcsolat, most itt vagyok 17 évesen és nem tudom azt mondani hogy nekem van egy igaz barátom, a gimibe mindenkivel beszélgetek hülyéskedek, de egyikben sem bízom meg, mostanra a velem egykorúak vagy alkoholizálnak, vagy drogoznak én olyan társaságba meg nem akarok lenni, én az a jótanuló "mintadiák" vagyok, de nagyon szeretek szórakozni hülyéskedni, nagyon őszinte vagyok, soha nem azt mondom amit hallani akarnak hanem az igazságot, a szüleimmel a kapcsolatom nagyon jó nekik életem során soha nem hazudtam, ebből azt akarom kihozni hogy nagyon sokan féltékenyek is ez miatt rám, és ha már nem drogozol nem iszol és nem szállsz fiúról fiúra , akkor már nem vesznek be a baráti körbe, engem mondjuk ez sose érdekelt és hidegen hagyott, de szerintem mindenki úgy van vele hogy jó lenne egy igaz barát akiben bízhat az ember, nekem volt is de mind hátbaszúrt, pedig én mindig segítettem nekik mindenben, támogattam őket, mégis csak döftek egy kést a hátamba, most pedig körülnézek,és borzalom ami itt megy, mindenki csak érdekből van a másikkal, és csak megjátsza magát, én mindig magamat adtam, a velem egykorúakkal nem is tudom megértetni magam mert felelőtlenek, és a másikat a rosszba viszik bele, általában 21 évesek azok akikkel normálisan le tudok űlni és beszélgetni, mert ők nem beszélnek arról hogy a párjával mit csináltak a két fal közt és hogyan, nem a drogról, és hogy hogy itták le magukat, meg hogy drogozták be magukat,és akkor megkérdezik tőlem miért nincsenek barátaim hát ezért mert itt nem a másik támogatása hanem a másik lehúzása és hátbaszúrása megy.


Komolyan nem lehet már egy normális igaz barátot találni?


2021. nov. 21. 15:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
17/L
2021. nov. 21. 15:24
 2/19 anonim ***** válasza:
2%
Irhatsz, ha gondolod, pasi vagyok, bár az apád lehetnék, de ha nem zavar az a kis korkülömbség 😀
2021. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet sajnos. Én is pontosan ezt tapasztalom. Az osztályomban mindenki piált, én nem. Bár neten találtam pár embert, akikkel jóba voltam és találkoztunk is sokat, tehát nem csak online pötyörészés volt, amint egy picit is változott az élethelyzetük, nem volt már érdekük fenntartani a kapcsolatot, leléptek. Szóval megértem, nehéz helyzet, nehéz olyan embert találni aki tényleg komolyan gondolja a barátságot.
2021. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Túlértékelitek a barátságot. Nekem hosszú életem alatt nem volt olyan emberi kapcsolatom, amit valóban barátságnak mondhatnék, amit valamikor annak hittem, arról is kiderült, hogy érdekkapcsolat. A fiamnak kiskamasz korától volt egy barátja, akivel a kapcsolatok a harmincas éveik közepe felé szakadt meg (pontos oka nem kideríthető). Tudomásul kell venni, hogy az emberi kapcsolatok adott helyzetekre, időszakokra, közös érdekekre korlátozódnak. Mihelyt megváltoznak a körülmények és ahogy maguk a személyek is belső változásokon mennek át, úgy szűnik meg a köztük levő kapcsolat is.
2021. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt érzem. Az osztályomban a fiúk többsége iszik, füvezik, a lányok pedig a fiúkat hülyítik.

17/F

2021. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#4 ez nem igaz. Ahogy párt is egy életre választunk, barátokat is. Ez lenne a normális. Aztán hogy a párok se maradnak együtt meg a barátságok is mennek a levesbe az a világ hibája.
2021. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Ha olyan jól kijössz a 20+ korosztállyal, akkor keress onnan barátokat.
2021. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, sajnos a mai világban az emberi kapcsolatok már nem a régiek, ez párkapcsolatra is jellemző, nagyon nehéz azt is találni, aki nem csak kihasznál.


7# nem járok bulizni, net ismerkedés meg szerintem nem a legjobb, hisz nem tudatjuk hogy ki is van a képernyő mögött, random embereket az utcán meg elég furcsa lenne megállítanom, nincs baráti társaságom ami alapján megismerhetném őket,ez a keressés téma sem egyszerű,ha van tipped szívesen hallgatom :)

2021. nov. 21. 16:14
 9/19 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, megkérdezhetem, hogy merrefelé laksz?
2021. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9# Pest megye, na és te?
2021. nov. 21. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!