Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem találok egy normális...

Miért nem találok egy normális barátot?

Figyelt kérdés
Mindig csak a kétszínű embereket fogom ki akiknek addig vagyok jó,míg nekik kell valami. 4 évvel ezelőtt elvesztettem egy nagyon jó barátomat egy veszekedés miatt. Aztán egy 5 éves barátságomat vesztettem el,mert talált valaki mást. Tavaly egy osztálytársammal lett olyan jó a viszonyom,a legjobb barátok voltunk,de most 2 hónapja őt is elvesztettem mert talált ő is valaki mást. Így már senkim sincs akiben megbízhatnék és egyedül érzem magam. Van még rajtam kívül valaki akinek ugyan ilyen szerencsétlen a sorsa?
2014. máj. 19. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze pl én :D
2014. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom hozzátok :D
2014. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó tudni,hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen helyzetben:D
2014. máj. 19. 21:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok. :D

Én most konkrétan úgy ballagtam el a suliból, hogy nulla baráttal. Általában mindig az van, hogy valaki életében csak sokad rendű személy vagyok, szóval ha az illetőnek szüksége van valamire, akkor én vagyok az első, akit megkeres, de ha nekem... :D Nem beszélve a sok alattomos, színészkedő emberről. Inkább vagyok egyedül, mint ilyenekkel körbevéve. És reménykedem, hogy belebotlok már egy tényleg barátnak nevezhető barátba. :)

2014. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4-es: Mintha engem jellemeztél volna:D
2014. máj. 19. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak meg gyanúsítani.

De ha elhagytak vagyis találtak mást,az attól is lehet,hogy tőled nem kapták meg azt a barátságban amire szükségük volt.

Persze ez csak egy tipp.Ha többször történik ilyen időnként magába kell,hogy nézzen az ember.


Én is sokszor így voltam és elgondolkoztam,hogy mit csinálhatok rosszul,mert nem feltétlen csak a másik fél a hibás.Aztán rájöttem,hogy túl hamar szavazok bizalmat az embereknek,túl hamar engedek meg ezt azt stb .Aztán kicsit változtattam azon és sokkal tartózkodóbb,kevésbé nyílt voltam.Aztán csak egy bizonyos idő múlva kezdtem bízni,meg jobban megnyílni.Ez pedig sikerült.Lett egy nagyon jó barátnőm akire bármikor számíthatok,elfogad,szeret,bízik bennem,nem használ ki és ő általa ismertem meg,hogy milyen egy igaz barátság!

Minden másként látok és rájöttem,hogy én hibáztam,mert túl engedékeny voltam mindenkivel naívan hittem,hogy ha kedves leszek,bízok akkor minden jó.Ez nem igaz!!!

2014. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6os vagyok..


Lemaradt,hogy én mostani legjobb barátnőmben,nagyon sokáig nem bíztam meg,nem hitegettem magam.Ő hamar megbízott bennem ezt láttam rajta,éreztem is.Viszont én féltem így vártam,mindig kételkedtem,mindig résen voltam.Aztán ahogy teltek a hónapok a félelmeim eloszlottak.

Bizonyított és nekem ez is elég,hogy nem használni fog és eldobni.Mint a gimiben sokan mások tették.

2014. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,de ha bennem van a hiba (ami lehetséges) akkor nem ugyanaz az mint nálad,hiszen én nem bízok meg sok emberben,sőt mondani kb. 1-2 tudnék. Szerintem is szimplán csak azért váltottak le,mert meguntak esetleg a másik fél több új dolgot tudott felmutatni,mint én,de nem tudom a döntésüket befolyásolni ezért elfogadom. Minden esetre köszönöm még egyszer a válaszodat!
2014. máj. 19. 22:00
 9/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Kérdező: pacsi :D


Én amúgy olyan ember vagyok, hogy a barátaimat nagyon tudom szeretni és törődök velük. 1-2 embernél többet sosem tartottam barátomnak. Bár igazából őket se kellett volna.

Főleg, ha belegondolok, hogy mennyi mindent tettem értük, sőt ha nekem volt bajom, akkor is én kezdeményeztem. Szülinapjukra is mindig a legkülönlegesebb dolgot találtam ki, hogy lássák nekem fontosak és nem egy tábla csokival intézem el őket. Szóval mindig próbáltam kifejezni a szeretetem, feleslegesen. Időpazarlás volt. És csak nekem lett rossz. Nekik nem.

2014. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Te kísértetiesen hasonlítasz belsőre rám:DD Én is max 1-2 embert tartottam barátomnak abból egyiket meg is bántam a másikat meg nem tudom eldönteni. Én is mindig különleges dolgokat vettem,sőt még névnapra is meg volt amikor csak úgy,mert tudtam,hogy a barátomnak ez tetszene meg minden,tehát én szívesebben adok mint kapok,sőt kapni én barátoktól kifejezetten nem szeretek. Amikor meg összevesztem az egyik barátommal akkor én mondtam neki,hogy én vagyok a hibás meg minden csak,hogy ne veszekedjünk (közben persze nem én voltam a hibás) És én is annyi minden megtettem értük.Amikor szomorú volt felhívtam,megpróbáltam felvidítani meg minden. De ezt kaptam cserébe.:/
2014. máj. 19. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!