Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most akkor azt jelenti,...

Ez most akkor azt jelenti, hogy nem akarnak velem barátkozni/lógni? Mit tegyek? Ez most akkor kiközösítés volt?

Figyelt kérdés

Ma láttam hogy betettek egy Messenger csoportba. Az egyik barátnőm. A csoport 14 fős volt, és szinte az összes barátom benne volt.

Aztán a barátnőm beírta hogy talizzunk télen, és kérdezte hogy kinek mikor jó.

Aztán kirakott.

Írtam neki priviben, hogy miért rakott ki, erre közölte, hogy ja, amúgy én nem vagyok meghívva.

Én erre kérdeztem hogy mi bajuk van velem, erre írta hogy semmi. (De egyébként már régebben is észrevettem hogy lassanként kezdenek távolodni tőlem)

Én meg írtam, hogy aha, persze.

Aztán erre csak annyit válaszolt, hogy ő aztán nem fog velem vitatkozni, majd elköszönt.


Ez nekem nagyon rosszul esett, de az a baj, hogy nagyon nem lehetek miatta mérges, hiszem nem kötelező velem lógni.



2021. nov. 27. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kötelező senkivel se barátkozni, de ez a ki-be rakogatás akkor is alja viselkedés. Ha valaki bevett a csoportba - annak ellenére, hogy valaki(k) nem akartá(k), hogy ott legyél - akkor már hagyni kellett volna a dolgot, nem pedig utólag kavarni. Ezek az emberek már nem a barátid.
2021. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eleve a csoportban a barátnőm volt az admin. Nem tudom hogy mások mit akartak, de mivel azóta sem vettek vissza, vagy valami, ezért gondolom annyira nem zavarja őket hogy nem vagyok ott...
2021. nov. 27. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami van vagy benned vagy bennük, ami miatt nem akarnak veled barátkozni. Az ilyen gonosz emberekért mindenesetre nem kár. Jó lenne, ha valaki megmondaná, hogy mi a bajuk veled, csak hogy tudd. Lehet, hogy csak egyszerűen mások, mint te. Keress más szimpatikus embereket a környezetedben és kezdj el beszélgetni velük. Most a járvány pont akadályozza, de érdeklődési kör szerinti szakkörökbe, klubokba is járhatsz, pl tánc, sport, színjátszás, képzőművészet új embereket megismerni.
2021. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!