Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan ismerhetem fel, hogy...

Honnan ismerhetem fel, hogy egy konkrét személlyel való kapcsolattartás árt nekem?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

így

megkérdőjelezted

árt

2021. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Felveszed a negatív tulajdonságait (akár tudatalatt is), rossz kedved lesz/nyomott leszel a vele együtt töltött idő után, nem érzed magad jól a társaságában (feszengsz, rossz érzéseid vannak közben).
2021. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fáradtabbnak érzed magad a vele való találkozás után, mint előtte. Csökken az önbizalmad.
2021. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Közös szakmánkból lett egy ilyen (volt iskolatársból előlépett) barátnőm. Eleinte minden jól ment, leveleztünk, szakmaiztunk is és magánéleti, családi dolgokról is írogattunk. Aztán észrevettem, hogy egyre rosszabbul érzem magam, amikor levél jön tőle, és amikor írnom kellene neki. Így is bírtam (sajnos) 4 évig, végül ő egy piszlicsáré dolgon felkapta a vizet, én pedig nem smúzoltam neki, így lett vége (hála Istennek). Azóta már nem bonyolódok bele ilyen "barátságokba", az elején ki tudom szűrni, hogy nem ad hozzá semmi lelki pluszt az életemhez, csak elvesz.
2021. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Artemovszk ***** válasza:
54%
Mik azok amik miatt megkérdőjelezed?
2021. dec. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nandi2 válasza:
100%
Onnan, hogy eszedbe jutott róla ez a kérdés...
2021. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!