Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb baráttal összeköltözni?

Legjobb baráttal összeköltözni?

Figyelt kérdés

Igazából nem találok túl sok negatívumot. Ismerem a legjobb barátom összes heppjét, szinte össze vagyunk nőve. Mindent tudunk egymásról, ha átmegyünk egymáshoz gyakran napokig ott is maradunk, max ruhákért ugrunk haza.

Az érdeklődési körünk, hobbik sőt még a barátok is azonosak :D nagyooon régen ismerjük már egymást, a családjainkkal is jóban vagyunk.

Laktam már nagyon sok emberrel, egyedül, a párommal is:D de úgy baráttal még sose.


Nemrég jött az ötlet, hogy költözzünk össze, és kíváncsi lennék a tapasztalataitokra a témában:D volt aki a összeköltözött a legjobb barátjával? Hogy alakultak a dolgok?

Csak kíváncsi vagyok:D



2021. dec. 15. 03:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rosszul alakult anno. Utólag raktam össze a képet, hogy a barátnőm val.szeg csak egy új pasi reményében költözött össze velem, aztán amikor az a pasi rövid úton lelépett, barátnő szépen visszasompolygott az exéhez. Én meg gyakorlatilag utcára kerültem miatta. A közös ismerősöknek is hazudozott, még próbálta rám kenni, hogy ő csak megemlítette, hogy elköltözne, de én olyan csúnyán reagáltam, hogy nem lehetett megbeszélni a dolgokat. 🙄 (A nagy francokat, már csak a kész tényeket közölte...)

Ezek után én megfogadtam, hogy soha nem költözök össze baráttal. Pedig lett is volna alkalom, és lehetőség. De annál a barátnőmnél is tapasztaltam korábban megbízhatatlanságot (pl. közös, leszervezett utazás utolsó pillanatban való lemondása - 3x is), így nem követtem el újra a hibát. Hát ez az én sztorim.

2021. dec. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. - szomorú történet, sajnálom, hogy így alakult. Én a barátomért tűzbe tenném a kezem, tettem is, ő is értem, szóval hálaistennek nem aggódok.


2. - wowxD ez durva. Azért nem örültem volna, ha a helyedben ébredek fel - bár részegen mi is kísérletezgettünk egymáson tiniként, de legalább emlékeztünk másnap:D

2021. dec. 15. 05:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a koleszban laktam együtt a legjobb barátnőmmel és tök jó volt.4 fős blokkok voltak saját fürdővel wc-vel hűtővel 2 szobával szobánként 2 emberrel. A szomszéd 2 csaj is jó fej volt, így nem volt gond a takarítással, meg a pasizást is meg tudtuk beszélni, hogy ki mikor hozhat fel. A tanulást is meg tudtuk oldani.

Azért egy albi más, főleg ha külön szobátok van. 3 legjobb barátnőm van, ebből kettővel gond nélkül együtt tudnék lakni, a harmadikkal már nem, mert elég körülményes a csaj, azért szeretem, de vannak olyan dolgai, amitől a falnak megyek. Viszont ha sokat vagytok egymással, akár napokig is, akkor szerintem nem lesz gond egy huzamosabb együttéléssel sem. A pasi téma az, amit nagyon meg kell beszélni, mert ha az egyikőtöknek komoly kapcsolata lesz, akkor mik a szabályok, mennyit alszik vagy lehet ott a pasi stb, mert igazából ez elég komoly konfliktusforrás lehet még a legjobb barátnők közt is.

2021. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Én 2 évig laktam együtt a barátnőmmel. Életem legjobb időszaka volt.

A bulik, hajnalig tartó otthoni 2 személyes bulijaink, sok nevetés stb

Negatívumot nem tudok mondani.

A legfontosabb hogy külön szobája mindenkinek legyen mert a magánszféra az kell na meg ha pasit visztek fel😁

Én nagyon szerettem :)

28/N

2021. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy csak én viszek fel pasit 😁

+ mindketten fiúk vagyunk.

Külön szoba az alap, anélkül fél napot nem élnék túl.

2021. dec. 15. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond

Próbáljátok meg

2021. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Beszéljétek meg a takarítási, mosórendet, ki mosogat (mindenki maga után vagy blokkokban), stb., mert ezek is okozhatnak feszkót.


Én pl falra mászok, amikor felmosok és barátomnak akkor kell pisilnie, stb.

2021. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írja itt valaki, hogy ezzel vagy azzal a barátnőjével simán tudna együtt lakni...amíg nem próbálták, addig ezt nem lehet tudni!

Nagyon igaz, hogy lakva ismerszik meg az ember: eyszerűen van csomó olyan dolog, zavaró tulajdonság, szokás, ami csak így derül ki, vendégségben, nyilvános helyen nem. Pl. kiderül, hogy összesz.rva hagyja maga után a wc-t. Vagy lehúzza a tampont, ezért havonta hívhatjátok a duguláselhárítást. Vagy nem hajlandó takarítani, ha te takarítasz, másnapra egy kiló sarat hord be, megeszi a kajádat a hűtőből, állandóan foglalja a konyhát, ezer évig van a fürdőszobában, nem ad bele a közös háztártási dokgokba stb.

Szóval én nem ajánlom. Persze egy idegennel is felmerülhetnek ilyen problémák, csak éppen egy idegennek sokkal könnyebb megmondani, ha bajod van vele, mint egy barátnak.

2021. dec. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány évesek vagytok
2021. dec. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!