Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen célból keresel barátság...

Milyen célból keresel barátságot, honnan és hány éves vagy, pörgős vagy otthonülő vagy?

Figyelt kérdés
Én azért, hogy mindent megtudjak vele beszélni, agglomerációból, középkorú vagyok és otthonülő.

2021. dec. 15. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélgetni,esetleg közös program.

Város,középkorú,pörögnék de most itthonülő lettem.

2021. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Társkeresés céljából keresek barátságot, főváros, 39 éves férfi, nagyon introvertált személy vagyok.
2021. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sose ertettem hogy az intro miert keres tarsat

Enis intro vagyok eszem agaban sincs tarsat keresnj hiszem azert vagyok intro mert szeretek egyedul lenni

2021. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresek barátot, jön magától, ha úgy alakul. Ha nem, akkor nem.

Extrovertált vagyok, pörgős, de azért nem járok minden hétvégén programokra.

Vannak barátaim, így hozta az élet, egyszerűen kialakult.

Konkrétan 2 közelebbi barátnőm van, nekik vannak barátai, akikkel megismerkedtem, néha a férjemmel elmegyünk velük együtt színházba, koncertre, sörözni, nyaralni. Jön mindenkinek a párja, akinek nincs, az egyedül. Múltkor pl.uszodába hívtak, szaunáztunk egy jót, a férjem nem jött, hát mentem egyedül, pedig a többieknek ott volt a párja.

2021. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!