Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy igaz...

Miért van az, hogy igaz barátság nem is létezik?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki rosszabb passzban, akár anyagilag vagy mentálisan, az úgynevezett barátai szinte minden esetben tipliznek?
2021. dec. 18. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De létezik. Neked nincs ezekszerint igaz barátod.
2021. dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem jól látod. A te környezetedben esetleg így lehet, azt elhiszem, de nem ez az általános.
2021. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, létezik.
2021. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát végülis...

Akinek már nincsenek különösebben ilyen gondjai,miért áldoznának ránk időt? Az a legértékesebb.

Mintha kukába dobnád a kaját.


Nekem elég 1-2 jó barát,nem kell 3000 követő instán,nem kell minden hétvégén az összeszokott társaság.

Itthon ebben az országban különösen jellemző dolgok miatt sem.

Itt még ezt is megspórolják.

Ha elmentem innen,és olyan helyen leszek ahol agyonütnek,ha nem vagy normális,nem szépen viselkedsz akkor ott sokkal könnyebb lesz.

Itthon simán leordítják egymás fejét a boltokban,holott máshol ha egy csúnya szót kiejtesz a szádon egy nő/gyerek előtt,akkor szét is verik a fejed.

Európa nagyrésze ugyanolyan kóborkutyalélek tenyésztő,mint Amerika pl.

Kuka az egész.

2021. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Létezik csak ritka mint a fehér holló ollóval.
2021. dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy létezik, nekem rá kellett jöjjek körülöttem nem voltak igaz barátok. Amikor volt egy rossz időszakom, nehéz helyzetben voltam, mindenki eltűnt körülöttem, de kellenek az ilyen felismerések is. Érdekhaverságok voltak inkább, amikor valaki bajban volt a többi kimutatta a foga fehérjét, pedig több tíz éves "barátságról" volt szó. Ez ilyen.
2021. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezeknek a 3ezer insta követőm van, meg tele vagyok haverokkal minden happy embereknek kellene egy ilyen tapasztalás. Ha szarba kerülnek abból a 3ezer emberből marad nulla, lehet utána kicsit magukba néznének, és megbecsülnék azt az egyet(ha van ilyen), aki mellettük maradt. Így tudnak köttetni igaz barátságok szerintem, ami tényleg ritka.
2021. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Emberek ilyenek, mindent érdekből xD
2021. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!