Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kiknek szoktatok önzetlenül...

Girlll3 kérdése:

Kiknek szoktatok önzetlenül segíteni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Hajléktalanoknak.

(szendviccsel, innivalóval, sapkával, kesztyűvel)

2021. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
bárkinek, akinek tudok és belátásom szerint szüksége van rá
2021. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag leszarom ember vagyok, de ha segítek, sosem a valamiért teszem vagy hogy megfeleljek, hanem mert olyan kedvem van
2021. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendes embernek segítek önzetlenül. A sz@r embereknek pénzért sem.
2021. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
A közeli családtagoknak, barátoknak.
2021. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miben. Pl nem szoktam hajléktalanoknak pénzt adni, de jegyzetet, tételkidolgozást, házit bárkinek ingyen. (Nyilván ha nekem már eleve kész van)
2021. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ökumenikus segélyszervezet

Ritkán hajléktalanok

UNICEF

Állatmenhelyek

2021. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki elesik, életveszélyben van. Pénzadással már megszívtam, így azt hanyagolom.
2021. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban sokszor segítettem tanulásban. Munkahelyen vigyázni kell, mert az ötletedet sajátjaként állíthatja be egy patkány, és téged még le is sz/\roz. Életveszélyben lévőnek mindenképpen megpróbálok segíteni. De ez természetes. Múltkor pl egy idős nő feküdt a járdán, és nem tudott felkelni, mert rajta volt a bicikli. A feje az úttestre lelógott a járdáról, úgy feküdt ott. Én is biciklivel jöttem, meredek emelkedőn, és amíg odaértem, kb 40 autó kikerülte. Később láttam csak meg, hogy egy embert kerülgetnek. Senki nem állt meg. Egy iskola nagy parkolója volt kb 20 méterrel odébb, meg lehetett volna állni kocsival. Felsegítettem és a padhoz kísértem. Kérdeztem, fáj-e valamije, nincs-e rosszul. Közben a biciklijét is kiegyengettem. Szerencsére nem kellett mentőt hívni, az ijedtség elmúltával hazatolta a biciklit.
2021. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!