Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakit a legjobb baratunkn...

Ha valakit a legjobb baratunknak tartunk de neki mas a legjobb baratja az nektek milyen erzes?

Figyelt kérdés

Van ilyen helyzetben meg valaki?

Van sok baratom is de akit a legjobb baratomnak tartok neki mas a legjobb baratja.

Ezt nem irigylem tole, mert tudom hogy nagyon jo baratjanak tart, viszont sosem jo erzes mindig masodiknak harmadiknak lenni. Emiatt mindig van bennem egy kis hianyerzet es felek hogy ez sose mulik el.

Ti hogy vagytok ezzel?



2021. máj. 28. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Régen zavart. Ma már nem pörgök ezeken
2021. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, szar érzés volt, főleg hogy egy nehéz időszakban tűzön vízen segítettünk egymásnak, nekem már-már testvéri vagy örök kapocs érzésem volt.

Neki nem tudom ki a legjobb, de nem én. Volt hogy nagyon haragudtam ra, de aztán beláttam, hogy ez nem így működik, nem haragudhatok azért hogy ő nem így érez. Jóban vagyunk ismét, igaz most nincs is közelemben barát. Nekem családom, gyermekeim lettek, pörög az életem körülöttük, távoli városban élünk, évente párszor tudok találkozni a régi barátokkal, így vele is.

2021. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Engem az ilyesmi nem érdekel. Sok ismerősöm van, sokan kedvelnek, én viszont senkit nem tartok olyan igazán jó barátomnak. Emiatt ez sem érdekelne.
2021. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt hasnoló, régebben kicsit ráparáztam, mostanra viszont már elengedtem. Szerintem nem a megnevezés számít, a lényeg a kapcsolat. Nekem is van számos jó barátom, de senkire sem mondom azt, hogy a legjobb. Így valahogy könnyebb.
2021. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden helyzetben más.

Én pl pont az az ember voltam, akinek más a legjobb barátja. De az igazából úgy volt, hogy még nagyon kicsik voltunk, és neki csak egy barátja volt, aki fiú, és én a fiú barátjával barátkoztam össze, így jött ő is. Nekem is csak egy fiú barátom volt. Amúgy lány vagyok. És én meglehetősen kiközösítettem a barátját, ezért nem kicsit megutált. És én is őt. Viszont mivel nem volt rajtam kívül egy barátnője se, ezért én voltam a BFF-e úgymond. De elteltek az évek, és valahogy egy csapásra összebarátkoztam vele, és aki eddig az én bffem volt, azzal már nem voltam jóban. Úgyhogy legjobb barátok lettünk

2021. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!